anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu pot contacta un operator

Simona6
Începător

Nu pot contacta un operator, nu îmi dă optiunile ptr a ajunge la el. Știți cum?

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Simona6: Bun venit în Comunitate. Pentru a contacta un operator abordează oricare din modalitățile de contact descrise aici. Sau poți să descrii problema aici și vom încerca să te ajutăm noi. Aceasta dacă nu implică date cu caracter personal. Te așteptăm cu detalii.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

teacher_
#StarMember

Salut! @Simona6, încearcă din My Orange secțiunea Contact, prin chat-ul Djingo. Scrii acolo despre ce este vorba și un operator te va suna in cel mai scurt timp. 

 

FLo1
#StarMember

@Simona6: Bun venit în Comunitate. Pentru a contacta un operator abordează oricare din modalitățile de contact descrise aici. Sau poți să descrii problema aici și vom încerca să te ajutăm noi. Aceasta dacă nu implică date cu caracter personal. Te așteptăm cu detalii.

Vio73
#StarMember

Bună Simona6,

Eu intru formând 300, apoi 1-1-1-0, chiar dacă robotul îmi spune despre nu știu ce oferte de servicii fixe. Formez combinația de taste cu pauze, ascultând robotul, chiar dacă mă identifică și Gia cu ultimele 6 cifre din CNP. De asemenea, când am o problemă mai tehnică, sun la 300 și apoi forme, cu pauzele de rigoare, combinația 1-3-2, chiar dacă și aici mă identifică Gia cu ultimele 6 cifre din CNP.

Sper să reușești și tu!

Baftă!

NickyS
Community Manager
Community Manager

Salut @Simo, ai reusit sa iei legatura cu un operator?