anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

,, NECUNOSCUT" se afișează la orice apel intrat

opel3
Junior
De 10 zile am reînnoit serviciile din fostul Telekom, inclusiv mobil. Cu succes! Dar, la orice apel intrat, pe mobil (numere din agenda), se afișează ,,necunoscut".
Sa fie de la telefon (huawei P20 mate) sau de la noua aplicație ORANGE?
Va mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

BlackWolf
Senior certificat
Perfect, deci o cauza s-a dus, a mai ramas doar una, Orange-ul, este o problema de la sistemul lor. Da, poti sa te duci si la un magazin, dar mai simplu poti sa suni intai la 300 sau sa intri in legatura cu un operator in chat-ul My Orange si vor rezolva problema. Cu mare placere!

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

BlackWolf
Senior certificat
Salut! Baga cartela intr-un alt telefon si vezi daca iti apare la fel. Daca iti apare la fel e de la Orange, daca nu, e de la telefon. In functie de constatarea ta putem vedea ce e de facut mai departe

opel3
Junior
Superr! Am executat și... același apelant la toți (Necunoscut). Deci e de la Orange. O vizita la un magazin Orange cred ca rezolva problema (eventual o cartela noua ORANGE). MULTUMESC MULT PENTRU AJUTOR!

BlackWolf
Senior certificat
Perfect, deci o cauza s-a dus, a mai ramas doar una, Orange-ul, este o problema de la sistemul lor. Da, poti sa te duci si la un magazin, dar mai simplu poti sa suni intai la 300 sau sa intri in legatura cu un operator in chat-ul My Orange si vor rezolva problema. Cu mare placere!

DanielaH
Moderator
@opel3, mulțumim pentru marcarea soluției! Ai rezolvat? Ce se întâmplase?

opel3
Junior
Nu! Zilele acestea nu am cum. Va țin la curent când și cum rezolv.

BlackWolf
Senior certificat
Ok. Perfect, multumim. Tine-ne la curent. Eu zic ca o sa se rezolve repede si usor