anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

“Dezabonarea s-a procesat cu succes” - mesaj de la 8358

Andreea09
Junior entuziast

Salutare tuturor ! Astăzi am primit 7 mesaje, de la numărul 8358, in care scrie “Dezabonarea s-a procesat cu succes”,deși nu eram abonată la nimic. Stie cineva ce poate fi?

1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Salut!

Da, confirmăm că este o eroare tehnică. Colegii noștri cunosc această situație și lucrează pentru remedierea ei în cel mai scurt timp.

Mulțumim pentru înțelegere.

Update 20.02.2023 - situația a fost remediată.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Miha_Z
#StarMember

Acel număr este de la aplicația Orange Games, la care se pare că ai fost abonată și acum a fost procesata cu succes dezabonarea. 🙂

Ai mai multe informații în următorul link: https://comunitate.orange.ro/t5/altele-orange-voce/orange-games-cum-m%C4%83-abonez-%C8%99i-dezabonez...

Vio73
#StarMember

Salutare!

Da, este vorba despre Orange Games, de la care ai fost dezabonată. Este interesant că ai reușit să te dezabonezi fără să știi, pentru că, de regulă, este invers.

Baftă multă și mare atenție!

 

combat2k
Începător

Cred ca e un bug ceva, am primit tot astazi vreo 11 mesaje de genul asta.....

Face Orange ceva teste de platforma de Orange Games si testeaza pe useri reali? 😉 

Se poate și asta, din păcate!

Andreea09
Junior entuziast

Vă mulțumesc tuturor pentru răspunsuri ! Seara frumoasa va doresc !🙏🏼

Poți verifica mâine printr-un apel la 300 ce s-a întâmplat.

Seară frumoasă!

Miha_Z
#StarMember

Cu drag! O seară frumoasă și ție! ☺️

DanielaH
Moderator

Salut!

Da, confirmăm că este o eroare tehnică. Colegii noștri cunosc această situație și lucrează pentru remedierea ei în cel mai scurt timp.

Mulțumim pentru înțelegere.

Update 20.02.2023 - situația a fost remediată.

Buna ! 
Astazi am primit undeva la 27 de SMS-uri. M-am dezabonat la Orange Games undeva la începutul lunii Ianuarie , nu mi se pare normal un asemenea spam. Înțeleg faptul ca este o eroare tehnica dar acest lucru continua de 12 ore.