anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Gianni
Cunoscător certificat
@dnz bun venit în comunitate,ședere plăcută si să fi cît mai mult alături de noi .Un Crăciun fericit.

Razvanrusu
Începător
7 anii , si sunt foarte multumit !

Ascary
Campion certificat
La mai multi Razvan si bun venit pe Comunitate 🙂

Gianni
Cunoscător certificat
La mulți ani Razvan si bine ai venit în comunitate:)

daniel_costel
Junior entuziast
1 an.si sunt foarte multumit

SSF75
Junior
Buna ! Am fost client Orange și in urma unor experiențe neplăcute, am plecat din rețea. Am revenit pt câteva luni după o pauza de 7 ani ... dar in continuare am luat decizia de a nu rămâne client orange. Din păcate nu pot agreea taxarea redirectionarilor in alta rețea pe planurile de abonament nelimitat și deasemenea nu sunt de-acord cu taxarea apelurilor in conferința cu alte rețele. Nici un operator nu taxează aceste lucruri decât orange. Cu părere de rău dar in 19 Ianuarie e ultima mea zi in calitate de client Orange. Mulțumesc tuturor din blog cu care am interacționat și cu care nu ... și nu in ultimul rând va doresc tot binele din lume.

DanielaH
Moderator
@SSF75, ne pare rău pentru decizia luată de tine. Chiar dacă nu vei mai fi client Orange, te mai așteptăm în Comunitate cu întrebări, răspunsuri și comentarii. Este o comunitate a pasionaților de tehnologie, indiferent de providerul de servicii de telecomunicații ales.

Mihai_20
Începător
Abonat din 2000. M-a tentat uneori sa renunt , dar pana la urma nu am facut-o

Vio73
#StarMember
Și foarte bine ai făcut! Felicitări și Bun venit printre noi!

Gianni
Cunoscător certificat
Cînd ești client de mai mult timp e dificil să renunți. Dintotdeauna după furtună mai iese și soarele, așa că, cu puțină rădbare, vom ieși la liman cu toate și pe viitor vom fi mai fericiți.

Krp_dana
Începător
Sunt de 18 ani in retea , nu mi-am schimbat niciodata nr .. dupa atatia ani sunt curioasa ce beneficii voi avea .

Ascary
Campion certificat
Ai vechime mare Dana. Cred ca si beneficiile sunt pe masura. La traficul de net bonus pentru vechime ai destui GB. Bine ai venit pe comunitate. Sedere placuta si fructuoasa. 🙂

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate, Dana! Sper să beneficiezi de cele mai bune răspunsuri și să afli ce-ți dorești de aici!

Gianni
Cunoscător certificat
@Dana, bine ai venit în comunitate, sper să găsești răspunsul la majoritatea întrebărilor, ședere plăcută alături de toți prietenii din comunitate.

Neaplicabil
Da pot sa spun ca sunt foarte mulțumită de rețeaua orange sunt clienta de 11 ani .