anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Jorgito
Începător
De 19 ani. Mai precis din data de 16.03.2000,Iar din 1.04.2007 client Orange Prepay și pana în prezent. Cu toate ca m-am stabilit la Madrid de 16 ani continui sa fiu client fidel Orange România.

Stoica_Mihaela
Începător
1 an si 2 luni

Alias2000
Junior
De 8 ani sunt foarte mulțumit

Vasy95
Junior
Sunt de 9 ani la abonament si si am fost inainte 4 ani la prepay si sunt foarte mulțumit

Bond_1
Începător
Din septembrie 2000 pt cel mai vechi numar si mai am 4 abonamente destul de vechi!

little_lizuca
Începător
14 ani si 5 luni

Ascary
Campion certificat
Foarte precis, Lizuca 🙂 Felicitări!

Alinbia
Junior
Din anul 2000

Vio73
#StarMember
Felicitări și mulți înainte!

Sunt pe aceasta retea de cand ma stiu. Inainte sa imi fac abonament aveam cartela Pre Pay, tot de la orange. Acum toti membrii familiei au abonament, internetul si televiziunea sunt tot de la orange. Cea mai buna retea. Recomand. De mai bine de 13 ani folosesc orange si sunt foarte multumit.

mflorean
Începător
Eu sunt abonat de 2 ani si ceva

Blonda
Începător
Sunt abonat Orange de 1 an și 10 luni, mai am încă 2 abonamente pentru familie, în mare parte sunt mulțumită.

Vhlad
Începător
Sunt client orange de 6 ani

Cleaver
Junior entuziast
15 ani și 2 luni

Alex86
Explorator
de 17 ani am abonament