anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot schimba parola Orange daca am numarul suspendat?

Loredana_3
Începător
Incerc să devin administrator pe contul Orange si am nevoie de parola Thank You, (parola Orange). Dupa cum știu, parola este numarul cărții de identitate. In cazul in care am schimbat buletinul si nu mai tin minte numarul, cum resusesc sa schimb parola. Tin sa mentionez ca numarul imi este suspendat si cand sun la *100# nu pot rezolva nimic.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Pentru că ai numărul suspendat trebuie să comunici noile date la Orange (apel 300 de pe alt număr sau în Shop) și automat ți se va schimba și parola. Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Miha_Z
#StarMember
Incearca sa suni la 300, la relatii cu clientii. Poti gasi mai multe detalii si in link-ul urmator: https://www.orange.ro/help/ce-este-parola-orange-i-cum-pot-s-o-schimb-72

teacher_
#StarMember
Salut! Fie te prezinți la un magazin Orange Shop cu noua carte de identitate, fie iei legătura cu un consultant Orange prin chat-ul Djingo, pentru că noua carte de identitate trebuie introdusa în sistem, și datele actualizate.

Vio73
#StarMember
Pentru că ai numărul suspendat trebuie să comunici noile date la Orange (apel 300 de pe alt număr sau în Shop) și automat ți se va schimba și parola. Succes!

Loredana_3
Începător
Mulțumesc mult!

Sabrina23andrei
Începător
Cum pot schimba parola ca am uitat-o

DanielaH
Moderator
@Sabrina23andrei@, ai încercat să intri în contul tău My Orange? Poți schimba parola folosind varianta desktop, secțiunea setări cont - parola Orange.