anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot sa dezactivez orange sport?

Cipri79
Începător
Cum pot dezactiva orange sport? Mutumesc
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Poți activa sau dezactiva o opțiune prin una dintre următoarele modalități: -din contul tău online (aplicația My Orange, secțiunea Abonamentele mele, vezi ce opțiuni active ai) dacă ai rol de administrator al contului -apel gratuit la Serviciul Clienti - 300 -*100# Am o întrebare, dorești dezactivarea serviciului Orange Sport, sau Orange Suporter?

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Cipri79!!! Te referi la Orange Suporter? "Pentru dezactivarea opțiunii Suporter se procedează în felul următor: - pentru PrePay: SMS gratuit la 321 cu textul STOP si numele echipei - pentru abonament: SMS la 8389 cu text “STOP FANxxx” (ex. mesaj STOP FANDinamo) Pentru reînscriere se trimite SMS gratuit numele echipei noi la 321." DETALII: https://comunitate.orange.ro/questions/2186329-dezactivez-optiunea-suporter

teacher_
#StarMember
Salut! Poți activa sau dezactiva o opțiune prin una dintre următoarele modalități: -din contul tău online (aplicația My Orange, secțiunea Abonamentele mele, vezi ce opțiuni active ai) dacă ai rol de administrator al contului -apel gratuit la Serviciul Clienti - 300 -*100# Am o întrebare, dorești dezactivarea serviciului Orange Sport, sau Orange Suporter?

Cipri79
Începător
Orange sport

teacher_
#StarMember
In general, toate opțiunile pot fi dezactivate și din meniul *100*3#, sau printr-un apel la serviciul clienți.

Vio73
#StarMember
Salutare! Eu am reușit acum vreun an și ceva doar prin apel la Serviciul Clienți!