anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot descoperi cine ma suna cu numar privat?

Dinusc5
Începător
De o săptămână mă tot sună cineva cu număr necunoscut, și aș vrea să descopar cine este acea persoană, dar nu știu cum, vă rog să-mi răspundeți dacă știe careva cum se face ❤️❤️
1 Soluţie acceptată‚

mihai_13
Maestru
subiectul a mai fost tratat si in trecut - NU poti descoperi cine te suna cu numar privat/necunoscut, dar poti bloca numerele private cu diferite aplicatii sau nativ din meniul telefoanelor Samsung sau Huawei (cine iti spune ca poti afla numarul privat cu diferite aplicatii te minte) - singura modalitate prin care poti sa afli numarul privat care te suna este cu o reclamatie la politie ... mai departe stiu ei ce sa faca :))

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

mihai_13
Maestru
subiectul a mai fost tratat si in trecut - NU poti descoperi cine te suna cu numar privat/necunoscut, dar poti bloca numerele private cu diferite aplicatii sau nativ din meniul telefoanelor Samsung sau Huawei (cine iti spune ca poti afla numarul privat cu diferite aplicatii te minte) - singura modalitate prin care poti sa afli numarul privat care te suna este cu o reclamatie la politie ... mai departe stiu ei ce sa faca :))