anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Apel cu număr necunoscut; print lista apeluri

anonymous10
Începător

Bună. Am nevoie urgent de o lista de apeluri telefonice. Am intrat în app my orange si de acolo am reușit sa vad lista, însă, când încerc sa o printez nu se vede data și ora, imi apare doar asa "#######",iar numărul de telefon care ma interesează apare în lista cu "5555" la final, el sunând defapt cu alt numar de telefon în realitate, însă în lista apare astfel. M-a sunat atat cu nr privat cât și cu nr real, însă în ambele cazuri apare acel număr cu 5555. In același interval orar a sunat și alte persoane, însă lor le apare ori numărul real, ori "număr privat". Iar mie îmi apare Ce pot sa fac? Lista de apeluri ar trebui sa fie proba într-un dosar la politie, însă eu nu pot sa demonstrez ca acel nr e al persoanei respective. 

1 Soluţie acceptată‚

Anca07
#StarMember

Buna,

Inainte sa printezi, mareste celula din excel ca sa se vada tot numarul. Este celula prea mica si de asta se vede cu #. O poti mari daca pui cursorul la mouse pe linia dintre coloanele C si D, si cand apare un simbol (ti-am atasat o poza) apesi click si tragi in partea dreapta spre coloana D. Astfel vei mari coloana C si se va vedea numarul de telefon integral.

Sper ca te-am putut ajuta.

Zi cu soare!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Anca07
#StarMember

Buna,

Inainte sa printezi, mareste celula din excel ca sa se vada tot numarul. Este celula prea mica si de asta se vede cu #. O poti mari daca pui cursorul la mouse pe linia dintre coloanele C si D, si cand apare un simbol (ti-am atasat o poza) apesi click si tragi in partea dreapta spre coloana D. Astfel vei mari coloana C si se va vedea numarul de telefon integral.

Sper ca te-am putut ajuta.

Zi cu soare!

FLo1
#StarMember

@anonymous10: Pentru a putea vizualiza conținutul celulelor din excelul descărcat, fie rescalezi dimensiunea de vizualizare, lărgești spațiul de afișare al coloanei aferente celulelor respective cum ți-a explicat @Anca07, sau micșorezi dimensiunea fontului: selectezi coloana prin click pe litera coloanei și micșorezi dimensiunea fontului textului respectiv. Simplu.

delfinas
#StarMember

Sa ne intelegem, in "Detalii convorbiri" din My Orange apar DOAR apelurile efectuate de pe numarul acela de telefon, NU si cele primite.

Numarul 744945555 pare a fi  de la mesageria vocala.

Daca se doreste si lista apelurilor primite, Orange o poate oferi doar politiei, care vine cu un mandat judecatoresc.