anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot afla de cât timp am numărul de telefon

Pupu
Începător
Cum as putea afla
Este număr de Orange
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Poți afla din aplicația My Orange. Eu am unul dintre numere pe abonament, și îmi apare vechimea în rețea a numărului ... Daca ești pe prepay, poti afla informația prin apel la Serviciul Clienti, la numarul 300 sau 0374300300.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

teacher_
#StarMember
Salut! Poți afla din aplicația My Orange. Eu am unul dintre numere pe abonament, și îmi apare vechimea în rețea a numărului ... Daca ești pe prepay, poti afla informația prin apel la Serviciul Clienti, la numarul 300 sau 0374300300.

Pupu
Începător
Pai eu sunt pe nr sim nu pe abonament

teacher_
#StarMember
Am pus pentru ambele variante....

delfinas
#StarMember
Pupu, bun venit in Comunitate!!! Deci esti pe prepay si vrei sa stii de cand ai acel numar? La ce te ajuta asta? Tu ar trebui sa stii cel mai bine de cand il ai...

Pupu
Începător
Pai vreau sa știu dacă îl am de 1 an

delfinas
#StarMember
Nu stii daca il aveai Craciunul 2020, de ex? Cand nu stii/ai uitat exact cand s-a intamplat ceva, te agati de niste date importante.

Neaplicabil
Cel mai simplu suni la relații clienți la 300 și îți vor spune ei.

Viocat
Senior certificat
Cum adica esti pe nr sim? Daca ai card in telefon e sim. Diferenta este intre aceste carduri : unele sunt prepay adica platesti inainte si folosesti doar din ce ai platit anterior asa numitele "cu cartela", iar la altele intai folosesti datele si apoi platesti ce ai folosit asa numitele "cu abonament". Cum ti-a explicat @teacher daca ai "cu abonament" iti faci cont My orange si odata intrat in aplicatie la sectiunea beneficii iti spune vechimea, altfel inseamna ca ai "cu cartela" si afli informatia prin apel la 300 sau 0374300300. Asa afli vechimea in reteaua Orange