anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce este My Orange ?

Disabled
Începător
Daca My Orange este un "portal" / cont online pentru a reincarca cartela prepay si/sau cartela abonament plus alte "administrari", cum pot incarca acest cont/portal cu bani caci tot caut de vreo ora si nu gasesc "usa" ?
Este My Orange DOAR pentru prepay sim-card ?
Cativa ani in urma, imi incarcam cartela sim prepay Vodafone dintr-un cont bancar in altul care era..(cumva) asociat cu nr de tel sau ceva de genul. Nu-mi aduc bine aminte dar stiu ca din acel cont practic reincarcam sim cu credit.
Cum functioneaza treaba asta la Orange recte My Orange ?
Intentionez sa-mi platesc factura la abonament daca este posibil.. si care sunt costurile per tranzactie ?.. sa zic asa in cazul in care exista o "plata" automata facuta de un vreun robot/IA din cuantumul acelui cont.
Exista si pentru plati "manuale" costuri ?
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Salut, My Orange este primordial o aplicatie de management al contului tau Orange. Si are si varianta web: https://www.orange.ro/myaccount/reshape/ Poate fi folosita atat de abonati, cat si de posesorii de cartele prepaid. Nu este doar pentru prepaid. Nu se poate incarca contul propriu-zis cu credit, dar se poate asocia un card bancar (se asociaza automat la prima plata), si se pot plati atat facturile (pentru abonati) cat si reincarcarile (pentru prepaid). Comision 0 si intr-un caz si in celalalt. De asemenea, nu exista plati automate ale facturilor. Platile se fac doar manual, luna de luna. Iar reincarcarile programate de la prepaid, necesita obligatoriu un abonament pe a carui factura sa se faca acea plata.
Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Salut, My Orange este primordial o aplicatie de management al contului tau Orange. Si are si varianta web: https://www.orange.ro/myaccount/reshape/ Poate fi folosita atat de abonati, cat si de posesorii de cartele prepaid. Nu este doar pentru prepaid. Nu se poate incarca contul propriu-zis cu credit, dar se poate asocia un card bancar (se asociaza automat la prima plata), si se pot plati atat facturile (pentru abonati) cat si reincarcarile (pentru prepaid). Comision 0 si intr-un caz si in celalalt. De asemenea, nu exista plati automate ale facturilor. Platile se fac doar manual, luna de luna. Iar reincarcarile programate de la prepaid, necesita obligatoriu un abonament pe a carui factura sa se faca acea plata.
Client Orange