anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Care sunt aplicațiile pe care le folosiți cel mai des de pe telefon?

Vio73
#StarMember
Exemple de aplicații pe care le folosiți mai mult.
1 Soluţie acceptată‚

Laura_cio
Senior
WhatsApp, Facebook, My Orange, YouTube, Pinterest, Chrome, Google Maps, Facebook Messenger, OLX, Truecaller, FlashScore, Yahoo Mail, Gmail, Kaufland, Mobile Banking...

Vizualizare soluţie în postul original

22 Răspunsuri 22

Razvan
#StarMember
Depinde de fiecare, gusturile nu se discuta. YouTube, Whats app, Facebook, My Orange, Orange TV GO, Waze, HBO GO, Maps by Google, Mesagerie (sms).

Razvan
#StarMember
Mi-am mai instalat BlackBerry Hub, obișnuit după vechiul telefon ca să am toate intrările în telefon într-un singur loc.

Jay
Campion certificat
Yahoo mail, whatsapp, Mobile banking, uber, My Orange, youtube, google maps.. facebook.. si acum, am shortcut pentru comunitatea orange.. nu e tocmai o aplicatie, dar.. 🙂

Ascary
Campion certificat
F.B. și whatsapp

Loggstar
Junior
My orange este o aplicatie care iti da foarte multe informatii despre cartela orange si promotii

Razvan
#StarMember
Telefonul huawei vine cu multe aplicații preinstalate gen Facebook, Instagram sau suita de jocuri, acu depinde și de procesorul telefonului și memoria ram disponibila.

Ascary
Campion certificat
Eu folosesc f mult și realitatea virtuala prin Oculus VR. Cam se încălzește telefonul,noroc că Note 9 are răcire cu apă.

fabytm
Explorator
Speedtest.net, Apollo (aplicatie iOS pentru reddit), Instagram, Spotify, MyOrange, Google Maps, Waze, Tapatalk, YouTube Studio

Miha_Z
#StarMember
Eu folosesc WhatsApp, Facebook, Instagram, My Orange, YouTube, Pinterest, MyEndered, Emag, Booking, YOUnivers..

Ascary
Campion certificat
Se pare că am cam uitat cu toții 🙂 Evident Chrome sau internet Explorer,Safari etc

Laura_cio
Senior
WhatsApp, Facebook, My Orange, YouTube, Pinterest, Chrome, Google Maps, Facebook Messenger, OLX, Truecaller, FlashScore, Yahoo Mail, Gmail, Kaufland, Mobile Banking...

Miha_Z
#StarMember
Ascary, acele aplicatii sunt in top si ni se par atat de uzuale ca uitam sa le amintim.

Costy
Explorator entuziast
Aplicații utilizate frecvent pe al meu device... + gmail

Tina
Cunoscător certificat
Eu folosesc foarte putine, cele uzuale. Dar printre acestea, trei sunt de la Orange: My Orange, Orange TV Go și evident antivirusul. Cred ca urmează sa instalez și Clever Taxi. Am redescoperit calatoriile cu trenul si va trebui sa apelam și la taxi, când ajungem intr-un alt oraș.