anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am pierdut cardul salvat în My Orange. Cum pot sa șterg datele și să introduc unul nou?

CrisP
Junior
Am pierdut cardul care este salvat în aplicatia My Orange pentru plata facturilor. Cum pot sa șterg datele și să introduc (salvez) unul nou?
1 Soluţie acceptată‚

Salut, CrisP! Pentru a sterge/ adauga un alt card in contul online, dupa ce te loghezi acceseaza ramura “setari cont” - “cardurile mele” (de pe PC/laptop). De acolo poti sterge cardul deja salvat si poti adauga unul nou. Revino, te rog, si spune-ne daca ai reusit.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Salut, CrisP! Pentru a sterge/ adauga un alt card in contul online, dupa ce te loghezi acceseaza ramura “setari cont” - “cardurile mele” (de pe PC/laptop). De acolo poti sterge cardul deja salvat si poti adauga unul nou. Revino, te rog, si spune-ne daca ai reusit.

CrisP
Junior
In cardurile mele scrie: nici un card salvat.Cu toate astea,când plătesc factura apare opțiunea de a plăti cu cel vechi,și opțiunea de a plăti cu un card nou.

DanielaH
Moderator
@CrisP, poți atașa, te rog, un screenshot, ascunzând datele personale? Mulțumesc.

CrisP
Junior
Ok,am atasat

Salut din nou, CrisP! Te rugam sa incerci actualizarea informatiei in My Orange, folosind un laptop sau PC. Revino si spune-ne daca e in regula asa. Multumim.

DanielaH
Moderator
@CrisP, ai reușit să ștergi cardul pierdut? Revino, te rog, și oferă-ne mai multe detalii. Cu siguranță răspunsul tău îi va ajuta și pe alți membri ai Comunității. Iar dacă răspunsurile primite aici te-au ajutat, marchează-l pe cel mai bun ca soluție.

Stefan_S
Începător
Nu este foarte intuitiv felul in care poti sterge cardul din Orange Money. - intrati in aplicatie - setari cont - navigati la Carduri Salvate - tineti apasat pe cardul pe care il vreti sters si va aparea o fereastra noua care va da optiunea de a-l sterge Succes!

CrisP
Junior
A dispărut vechiul card,dar nu stiu cum sa il adaug pe cel nou.Ma puteti ajuta?

DanielaH
Moderator
Salut, CrisP! Pentru a adauga un alt card în contul online, după ce te loghezi în My Orange, accesează ramura “setări cont” - “cardurile mele” (de pe PC sau laptop, nu din aplicația mobilă) și de acolo poți adauga un card nou.