anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Acest numar de telefon +40374747985 este de la Orange?

Matei_Alexandru
Începător
M-a sunat numarul asta ,,+40374747985" si am auzit ca ceva cu Orange, apoi apelul s-a inchis si nu mai pot suna.
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Numarul de telefon +40374747985 este Orange si apartine colegilor din departamentul Vanzari. Asadar, ai fost contactat pentru a ti se prezenta o oferta.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

And04
Senior
Salutare Este posibil. Si eu am fost sunata zilele trecute tot de un numar asemanator. Poti suna la relatii clienti ca sa verifici.

delfinas
#StarMember
Matei Alexandru, bun venit in Comunitate!!! E un numar de fix Orange. Din cate am citit pe net, e un numar de pe care sunt sunati cei care au depasit data scandentei a platii abonamentului. DETALII: https://www.listaabonatilor.ro/numarul/0374747985/p/2

Noah
Explorator entuziast
O, greșeală de manual . Absolut toate căile de comunicație cu Orange trebuie blocate din prima zi . Trebuie mers pe principiul nu suna, ies eu din când în când . Pune pe black list și telefoane și alege din preferințe sa nu fii contactat nici cu oferte nici cu newsleterre nici cu nimic Când ai nevoie cauți tu . Deși nu vad de ce . Totul e mai scump și nu merită cumpărat decât din magazine dedicate . Strict la întrebarea ta, da e număr de call center, ramura recuperare creanțe .

Salut! Numarul de telefon +40374747985 este Orange si apartine colegilor din departamentul Vanzari. Asadar, ai fost contactat pentru a ti se prezenta o oferta.

And04
Senior
Si numarul 0374744062 tot de la Orange este?

delfinas
#StarMember
Se pare ca da, And04, probabil ca tot cu recuperari de creante sau ofertare.

Salut, And04! Numarul 0374744062 este tot la Orange si apartine departamentului Plati.

danny771
Începător
eu am fost taiat de la retea. codul de abonat nu este acceptat datorita faptului ca in sistem imi apare codul vechi (telecom)

DanielaH
Moderator
Salut, danny771! Bun venit în Comunitate! Pentru că situația ta implică verificarea contului personal, îți recomandăm să iei legătura cu colegii noștri de la Serviciul Clienți. Uite aici ai toate datele de contact - https://comunitate.orange.ro/questions/2786143-contacta-serviciul-clienti-orange-romania-communications