anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Care festival vi se pare cel mai cool?

Miha_Z
#StarMember
Timp de o luna si jumatate ne vom putea bucura de magia marilor festivaluri ale verii: Neversea, Electric Castle, Untold, Summer Well. Daca ati fost la festivalurile prezentate cum vi s-a parut atmosfera si la care merita sa reveniti?
1 Soluţie acceptată‚

Anonim
Neaplicabil
Cu siguranță aș vrea să ajung la Untold sau Neversea dar îmi face cu ochiul și Electric Castle. Cred că e o experiență unică și trebuie "bifată" măcar o dată! 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

53 Răspunsuri 53

svetalex
Senior certificat
Eu am fost la 4 sau 5 editii Summer Well împreună cu fetițele mele care au fost fascinate. Atmosfera este foarte tare și muzica bună, organizarea festivalului aproape impecabilă. Cel mai rău este cu locurile de parcare și traficul de la plecare, despre festival numai de bine în rest 🙂

Jay
Campion certificat
Multumesc Miha si Vio.. @Ascary, a fost si Katy Perry, undercover, sa vada cum sta cu concurenta, sa se hotarasca pentru anul viitor 🙂

Vio73
#StarMember
Cu plăcere Jay, și poate participi și la altele sponsorizate de Orange!

Arsaluis
Junior entuziast
Untold si sper sa incerc anul asta si Electric Castle. Candva cel mai cool mi se parea Artmania, dar... a scazut mult calitativ in comparatie cu noile festivaluri.

Cathy
Explorator entuziast
Pentru mine care iubesc marea clar NEVERSEA pare cel mai frumos dar daca luam dupa numele artistilor anul asta UNTOLD mi se pare de departe cele mai tare.Mare parte din cei care vor concerta acolo se afla pe lista preferatiilor mei,

svetalex
Senior certificat
@Cathy de acord cu tine. La UNTOLD cântă mulți artiști mari și din puctul acesta de vedere este cel mai tare festival. Cât privește atmosfera nu mă pot pronunța pentru că nu am fost la nicio ediție

Neaplicabil
NEVERSEA Festival - pentru iubitorii de tot ce inseamna mare UNTOLD Festival - pentru artistii prezenti, spectacol si organizare

teacher_
#StarMember
Electric Castle pentru atmosfera unica...aproape de neegalat Și Untold, pentru că e al doilea al Europei, după Tomorrowland 🙂

Miha_Z
#StarMember
@teacher_ sa inteleg ca Electric Castle e mai frumos decat Untold? Ce anume il face special si de ce ai recomanda prezenta la acest festival?

teacher_
#StarMember
La Electric, totul este pe câteva zeci de hectare, într-un ținut pitoresc, cu iarba pe jos, cu castel langa, cu posibilități nenumărate de a face absolut orice dorești. Asta îl face diferit fata de Untold. La Untold e fiță, sunt alte preturi, alte așteptări, alți artiști. Uite, la Electric am văzut multi prieteni cu venituri average, efectiv se jucau liniștiți cu mingea, sau se fugăreau pe acolo. La Untold nu poți să faci asta, e înghesuiala destul de mare, preturile sunt mai mari, și nu ai timp sa le faci pe toate. La Untold e fain că te lovești de oameni din aproape toată Europa. Azi dimineață erau niște turiști greci, apoi m-am întâlnit cu francezi, apoi nemți....e o mixtură a culturilor aici, in capitala Transilvaniei. 🙂

Jay
Campion certificat
Nu am participat la toate festivalurile, dar, deși îmi place la mare foarte mult, si m-as duce oricand, in orice anotimp, acum, ca am fost la Neversea si Untold, pot sa spun ca mi-a plăcut mai mult la Untold.. Mi s-a parut si spatiul mai mare, mai mult verde, mai tari si artiștii.. mi-a plăcut mai mult locația de festival la Untold.. Este adevarat ca am văzut mai mulți artiști pe stadion, la main stage, dar, per total, locația asta mi-a plăcut mai mult..

Anca07
#StarMember
Miha ai uitat de Afterhills:) e un festival fain rau, si anul acesta vin artisti foarte misto, plus ca s-a schimbat locatia fata de anul trecut, si se desfasoara intr-un spatiu mai mare si mai frumos! Abia astept!:)

Anonim
Neaplicabil
Așa este, @Anca07, Afterhills a crescut și va fi interesant. Și eu abia aștept! În plus, vreau să reciclez un telefon vechi la cortul Orange! 😉

Miha_Z
#StarMember
@Anca07, ai dreptate am uitat de Afterhills. Astept pareri despre acest festival de la voi. Eu am fost doar la Summer Well si mi-a placut atmosfera si starea de bine a celor prezenti.

Anca07
#StarMember
E foarte fain. De fapt toate festivalurile de la noi sunt super faine si merita sa mergi cel putin la unul, in functie de posibilitati.