anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Servicii terti Apple MV68YMWV9Y

Daniel1976
Începător
Ce inseamna Servicii terti Apple MV68YMWV9Y ? Fetita mea a facut cost suplimentar aproape 20 Euro si nu stiu la ce sa ma astept in continuare... Nu o gasesc ca aplicatie Apple si nici informatii pe Google nu sunt.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Daniel1976, bun venit în Comunitate! Cel mai probabil că s-a făcut o plată prin Magazin Apple (App Store) pe factura Orange. Poți verifica istoricul achizitiilor din meniul "Configurări" > "Media și achiziții" > "Istoric achiziții", din App Store sau iTunes. Să ne spui dacă ai clarificat situația.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator
@Daniel1976, bun venit în Comunitate! Cel mai probabil că s-a făcut o plată prin Magazin Apple (App Store) pe factura Orange. Poți verifica istoricul achizitiilor din meniul "Configurări" > "Media și achiziții" > "Istoric achiziții", din App Store sau iTunes. Să ne spui dacă ai clarificat situația.

teacher_
#StarMember
Salut! Am pățit și eu! Plata respectiva nu tine de Orange, ci de Apple. De obicei, nu detaliază, tocmai pentru a pastra "suspansul". Daca ai activa plata prin Apple pay, sa te mai aștepți la asta... E valabil și la Google pay oricum.

mihai_13
Maestru
Incercati sa nu mai lasati telefonul dumneavoastra cu abonament pe mâna copilului ... este indicat ca un copil pana la o anumita varsta sa foloseasca un telefon cu cartela prepay ...