anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Desfasurator mesaje primite

Florentina_M_
Începător
Cum pot afla desfasuratorul mesajelor primite pe telefon?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Dacă vrei să vezi toate mesajele primite și conținutul lor poți doar direct în telefon, în secțiunea mesaje. În factura detaliată sau în contul My Orange, secțiunea "Detalii convorbiri" poți vedea informaţii cu privire la mesajele trimise (data, ora și numărul la care ai trimis, fără conținutul acestora), apelurile efectuate, sesiunile de Internet şi wap efectuate.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Poți afla destinația sms-urilor la factură detaliată. Nu știu să existe doar un desfășurător de mesaje. Dai click pe sectiunea factură și după aceea te duce pe fiecare factură în parte, care are undeva în dreapta 3 puncte. Dai click pe ele și selectezi,, Detalii factură'', apoi o descarci. Succes!

Jay
Campion certificat
Mesajelor primite? Eu nu stiam ca exista asa ceva.. Poate al mesajelor trimise.. Eu, de exemplu, ma uit in aplicația My Orange.. Apas buton din dreapta jos "mai multe" apoi pe detalii convorbiri.. si, poti vedea detaliile a ceea ce ai facut tu, apel, mesaj, net.. nu ai cum sa vezi cine te-a apelat pe tine sau ti-a dat mesaj..

teacher_
#StarMember
Salut! Dacă vrei să vezi toate mesajele primite și conținutul lor poți doar direct în telefon, în secțiunea mesaje. În factura detaliată sau în contul My Orange, secțiunea "Detalii convorbiri" poți vedea informaţii cu privire la mesajele trimise (data, ora și numărul la care ai trimis, fără conținutul acestora), apelurile efectuate, sesiunile de Internet şi wap efectuate.

Razvan
#StarMember
Doar sa verifici istoricul în telefonul propriu. Orange facturează și stochează doar serviciile consumate de către abonat, nicidecum cele primite. În roaming, în unele zone se facturează și apelurile primite, însă mesajele cu siguranță nu.

Miha_Z
#StarMember
Factura detaliata contine informatii despre mesajele scrise expediate, nu si despre cele primite. Sunt informatii despre data, ora, si numarul catre care a fost expediat un mesaj scris, nu si despre textul expediat. Daca te intereseaza continutul mesajului primit singura varianta este sa-l cauti in memoria telefonului.

delfinas
#StarMember
Am si eu o curiozitate: de ce ai vrea sa ai desfasuratorul mesajelor primite?

Vio73
#StarMember
Da, îmi cer scuze, n-am observat că e vorba de cele primite. Nu există de mesaje primite, ci doar de cele trimise.