anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

depozit de 200lei la portare retea Orange

Anonim
Neaplicabil

Bună seara , am plătit depozit de 200lei la portare, ce se întâmplă cu acesti bani ? Ce trebuie să fac ?  Să mi explice cineva ,  carea a trecut prin asa ceva !

1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember

Salutare! Din acest depozit de 200 sunt achitate facturile ORO până la terminarea lui. 

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember

Salutare! Din acest depozit de 200 sunt achitate facturile ORO până la terminarea lui. 

Anonim
Neaplicabil

Probleme financiare cu alti operatori , nu am avut niciodată . Nu figurez în baza de date ca rău platnic nici la bănci .  Pe nr de tel portat am avut cartelă prepay vodafone 20ani , 2 ani abonament la Digi , 12 luni abonament Telekom.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Probabil că ți se vor plăti facturile din ei până ce se epuizează suma respectivă. Nu știm noi care este motivul, pentru că suntem tot clienți, ca și tine. Era bine să întrebi când ai făcut portarea!

Anca07
#StarMember

Buna Anonim,

Regasesti aici un topic asemanator pentru mai multe discutii, cu raspunsuri de la alti colegi din comunitate.

Seara faina!🌙

@Anca07: Când ”contul” îi rezistă în Comunitate cât unei traversări prin Alimentară pentru mine e clar: era în trecere și dorea socializare.