anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce oferte de fidelizare/ retentie v-ati dori sa primiti?

Neaplicabil
Vreau sa discutam despre ce va doriti voi, clientii. Adica si eu, printre altele.
Detalii legate de oferte, pret, perioada contractuala si resursele incluse.
Incep eu cu oferta-bomba, care cred ca ar fi ideala pentru conditiile actuale ale pietei.
Un abonament lunar situat in jurul sumei de 7-10 euro care sa includa:
- nelimitat SMS-uri nationale
- nelimitat minute nationale
- nelimitat trafic de internet national (fara scaderea vitezei sau taxare)
- minute internationale (asta nu prea reprezinta un punct de interes pentru mine)
- perioada contractuala maxim 12 luni, ideal sa existe si variante fara perioada minima
13 Răspunsuri 13

Laura_cio
Senior
Eu mi-as dori sa-mi personalizez propriul abonament in funcție de dorințe și buget.

Neaplicabil
Ce resurse iti doresti si ce suma ai fi dispusa sa platesti lunar? De asemenea, te intereseaza si un telefon la abonament sau nu?

Vio73
#StarMember
Cred că pe majoritatea ne interesează totul nelimitat, la un preț rezonabil. Eu zic un maxim 10 euro/ lună. Sigur, fără telefon inclus!

Ascary
Campion certificat
10 euro,nelimitat peste tot,voce,SMS sau internet. Atât sunt dispus sa plătesc. Oricum nu mă mai prinde Orange la abonamente mai mari 🙂

Miha_Z
#StarMember
Ca sa fiu sincera, am avut abonamente mari si de 31 Euro si ramaneam cu resursele ca efectiv nu aveam ce face cu ele. Acum am un abonament de 5 Euro si culmea si acestea imi ajung. Am si noroc cu oferta de dublare a netului si cel oferit pentru vechimea in retea. Deci eu ma multumesc cu ce am acum, si ieftin si bun. 🙂

Vio73
#StarMember
Dar sigur ți-ai dori nelimitat!

Miha_Z
#StarMember
Vio73 mie imi ajung si 10Gb cati am in abonament la care se mai adauga inca 6.5Gb. Chiar nu mi-as dori nelimitat ca n-as avea ce face cu ei. Intr-o saptamana practic n-am consumat mare lucru. Mai bine sa dea celor care zic ca au trafic de pana la 200 Gb.

Jay
Campion certificat
Avand mai multe abonamente beneficiez de pachetul Orange Family, astfel ca sunt multumita, probabil la urmatoarea prelungire voi opta pentru abonamente mai mici.. nu am timp sa termin resursele, nici pe departe..

Vio73
#StarMember
Eu sper că vor veni oferte generale din ce în ce mai bune.

Romeo_
Senior certificat
30Gb,100 minute nationale,500 minute in Orange cu 5€ ;)))

cell_vmc
Junior entuziast
S 10 + 1 tb gratis si imi prelungesc ab pe 3 ani

Vio73
#StarMember
Astăzi am primit pe unul dintre abonamentele mele, la 6 euro, 24 gb net, nelimitat minute și sms-uri naționale, 400 minute internaționale și cost control. Mulțumesc Orange!

DanielaH
Moderator
Vom închide acest topic, dar, dacă aveti alte sugestii, păreri sau idei despre ofertele de fidelizare/ retenție, va invităm să adaugați o întrebare nouă.