De ce nu pot sa intru in aplicatia Yoxo?

GabrielaP
Începător
Incerc sa intru in aplicatia Yoxo si nu pot.Ce se intampla?
5 Răspunsuri 5

DanielaH
Moderator
@GabrielaP, bun venit în Comunitate! Ce se întâmplă când accesezi aplicația? Ai instalată cea mai nouă versiune? Ne-ar ajuta dacă poți atașa o captură de ecran.

GabrielaP
Începător
Asta imi arata.Ca si cum as fi abonat nou.Am primit email cu facturile si sant la zi cu ele.Am doua abonamente active si pe amandoua telefoanele imi arata la fel.

FLo1
#StarMember
@GabrielaP: a fost un anunț ieri vis-a-vis de o perioadă de ”lock down” a aplicațiilor Orange pentru ziua de astăzi. Vezi detalii aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2764357-lucrari-de-imbunatatire-2-septembrie-2021 Poate s-au prelungit lucrările nocturne....

DanielaH
Moderator
Vrem să verificăm situația ta cu colegii noștri de la departamentul tehnic. Ți-am trimis un mesaj privat (pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate) și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail.

DanielaH
Moderator
@GabrielaP, ai reușit să accesezi aplicația? E totul în regulă? Te așteptăm să revii în Comunitate.