anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Portare Yoxo - Nu primesc SMS-uri - Urgent

Alexandru27
Junior

Buna ziua! 

Astazi la ora 9:30 dimineata am primit notificarea ca numarul meu a fost portat pe platforma YOXO (am plecat de la DIGI).

De atunci nu mai pot primi nici un SMS (este Iphone 12 pro) si nu reusesc tot de atunci nici sa ma loghez la munca pentru ca am nevoie de un cod de verificare pe care-l primesc pe propriul telefon. Ce pot face?  ma chinui cu chatul de atunci si nu raspunde nimeni. Am nevoie urgenta de ajutor avand in vedere ca este vorba de jobul meu.

 

Multumesc. 

17 Răspunsuri 17

georgeionescu20
Începător

aceeasi problema am si eu cu primitul de sms scurte, am scris pe chat , astept de peste 5zile o solutie, cateva sms scurte imi ajung dar multe nu vin, de la contul de mcafee nu primesc deloc, de la scaleway, blizzard gaming, etc , daca nu se rezolva problema cat am luna gratis trec direct la orange prepaid , chiar nu mai am rabdare 

Salut, @georgeionescu20 ! Bine ai venit în Comunitate! S-a rezolvat situația cu numerele scurte? Ai reușit să iei legătura cu colegii din departamentul YOXO?

georgeionescu20
Începător

salut GeorgianaD, am reusit sa vorbesc pe chat yoxo dar problema nu este rezolvata. cat mai dureaza oare ?