anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Activare yoxo

Szi
Începător

Buna, de ce treb sa mai astept o luna pentru a beneficia de yoxo? Data facturarii este 27 ale fiecărei luni. Cu toate astea aplicația imi arată ca voi beneficia de yoxo pe 26.07

2 Răspunsuri 2

MihaiC99
Campion certificat

Daca este vorba de migrarea de la abonament Orange la un abonament yoxo, exista un topic similar in link-ul de mai jos:

https://comunitate.orange.ro/t5/yoxo/portare-3-numere-odata-din-orange-pe-yoxo/m-p/219325/highlight/... 

Poate te ajuta informațiile din topicul de mai sus in care se specifica ca trebuie să aștepți finalizarea ciclului de facturare a abonamentului Orange.

FLo1
#StarMember

@Szi: Explicația e simplă: pentru că, dacă ai abonament, pe lângă acel preaviz de 30de zile de închidere a abonamentului, pentru migrarea la Yoxo este și despre faptul că abonamentul pentru perioada următoare este deja plătit - plata pentru un abonament fiind efectuată în avans.

☺Aprecierea oricărui răspuns ajută o Comunitate și unește pasiuni! ☺