la 26-06-2026 07:46 PM
Buna, de ce treb sa mai astept o luna pentru a beneficia de yoxo? Data facturarii este 27 ale fiecărei luni. Cu toate astea aplicația imi arată ca voi beneficia de yoxo pe 26.07
26-06-2026 08:22 PM - editat 26-06-2026 08:28 PM
Daca este vorba de migrarea de la abonament Orange la un abonament yoxo, exista un topic similar in link-ul de mai jos:
Poate te ajuta informațiile din topicul de mai sus in care se specifica ca trebuie să aștepți finalizarea ciclului de facturare a abonamentului Orange.
la 26-06-2026 08:28 PM
@Szi: Explicația e simplă: pentru că, dacă ai abonament, pe lângă acel preaviz de 30de zile de închidere a abonamentului, pentru migrarea la Yoxo este și despre faptul că abonamentul pentru perioada următoare este deja plătit - plata pentru un abonament fiind efectuată în avans.
@Orange Romania S.A. 2026
Cod unic de înregistrare: 9010105
Numar inregistrare Registrul Comertului: J1996010178400
Sediul social: Clădirea Tandem, Strada Matei Millo, nr.5, Sector 1, Bucuresti
Certificatul Tip de furnizor