anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Orange TV go mai funcționează nici pe smart tv nici pe telefon

adrianG1
Începător

De ieri nu îmi mai funcționează Orange TV go nici pe smart tv samsung nici pe telefon (S22 ultra). 

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember

Poți trimite un email la adresa aplicatii@orange.com, le dai numărul de telefon și numele asociat contului My Orange (Orange tv go), le explici ce eroare/erori și probleme întâmpini și se rezolvă relativ repede.

Baftă și să ne ții la curent!

teacher_
#StarMember

Salut! Ai beneficiat cumva de ceva oferta promoțională cu acces la Orange TvGo pentru o perioadă de timp? Am întâmpinat și eu problema asta, am beneficiat de 6 luni de acces gratuit la Orange TvGo, varianta world iar după ce au trecut cele 6 luni am uitat pur și simplu...

Pololică
#StarMember

Incearca o delogare si mai logheaza-te o data. Ar trebui sa vezi minim canalele din abomanet (tv sau mobil).

Mulțumesc pentru sfat. A funcționat! Acum e ok

DanielaH
Moderator

@adrianG1, s-a rezolvat situația? Dacă nu, oferă-ne, te rog, mai multe detalii. Ce se întâmplă când accesezi aplicația?

Vio73
#StarMember

I-ai contactat pe cei de la aplicatii@orange.com sau a funcționat în alt fel?

DanielaH
Moderator

@adrianG1, ne bucurăm că s-a rezolvat. Te așteptăm să revii și să ne spui și cum. În felul acesta îi vei ajuta și pe ceilalți membri să găsească mai ușor informațiile dorite în caz că se confruntă cu o situație similară. Iar dacă te-au ajutat răspunsurile primite aici, marchează-l ca soluție pe cel mai bun. Mulțumim.