anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot lua televizor in rate de la orange daca am deja antena satelit ?

tanase_flori20
Începător
Buna seara! Pot lua televizor in rate de la orange daca am deja antena satelit ?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Trebuie sa ai un abonament de voce sau internet mobil si sa activezi un pachet Orange Love cu internet fix si televiziune.. De obicei ofertele vin cu conditia activarii unui pachet Orange Love, nu pentru ca ai deja televiziune.. Daca te intereseaza doar televizorul si nu-l poti achita integral, incearca sa vezi daca te incadrezi la un credit My Reserve de la Orange sau la un credit de la o institutie care ti-e cunoscuta. Oricum pentru ambele discutii trebuie sa mergi intr-un magazin Orange..

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Jay
Campion certificat
Buna! Ai mai jos conditiile pentru a putea achizitiona un televizor in rate pe factura.. "În primul rând, trebuie să ai deja un abonament de voce mobilă sau internet de la Orange și să îți activezi un pachet Orange Love cu internet fix și televiziune Alege un produs pe care dorești să îl cumperi în rate și optează pentru plata în 18/24 de rate pe factura Orange sau cumpără-le cu plata integrală. Semnează contractul de rate iar noi îți vom livra acasă produsul imediat după activarea serviciilor fixe Poți beneficia de această ofertă dacă ești abonat Orange de cel puțin 18 luni, nu ai înregistrat datorii până acum, iar valoarea lunară a abonamentului tău este mai mare sau egală cu valoarea ratei pentru care vrei să optezi. Pentru aceste verificări, vino în orice magazin Orange." sursa https://www.orange.ro/love/produse-in-rate/

tanase_flori20
Începător
Mulțumesc! Dar dacă am abonament doar la antena satelit pot achiziționa ?

Jay
Campion certificat
Trebuie sa ai un abonament de voce sau internet mobil si sa activezi un pachet Orange Love cu internet fix si televiziune.. De obicei ofertele vin cu conditia activarii unui pachet Orange Love, nu pentru ca ai deja televiziune.. Daca te intereseaza doar televizorul si nu-l poti achita integral, incearca sa vezi daca te incadrezi la un credit My Reserve de la Orange sau la un credit de la o institutie care ti-e cunoscuta. Oricum pentru ambele discutii trebuie sa mergi intr-un magazin Orange..

Vio73
#StarMember
Am încercat și eu când nu aveam pachet Love și nu am reușit. Dar cu pachet Love, așa cum spune și colega, se poate. Ai detalii și pe aici: https://www.orange.ro/love/satelit/client-orange/ Poți citi și jos, pe pagină, la ,,Întrebări frecvente". Succes!