anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot avea aplicatia orange TV pe telefon daca am cartela de la alt operator?

croco29
Începător

Pot avea aplicatia orange TV pe telefon chiar daca am cartela de la alt operator?

1 Soluţie acceptată‚

@croco29: Bun venit în Comunitate. Aplicația OrangeTV Go se poate descărca pe orice device, cu sau fără SIM de Orange în acel telefon/tabletă. Important este să ai creat un cont în MyOrange, cont asociat numărului de Orange pe care spuneai că funcționează. Cu acele date corecte te poți loga pe oricare alt dispozitiv. Mai încearcă și revino pe topic cu noi informații despre problema sesizată. Succes. 

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Logarea in aplicatia Orange TV Go se face cu contul My Orange. Daca ai cont My Orange cu acel numar…ar trebui sa mearga. Numarul de telefon nu cred ca e relevant in cazul asta. Ceea ce conteaza este sa ai un cont My Orange.

Ai aici pasii pentru crearea unui cont nou My Orange.

Client Orange

delfinas
#StarMember

Croco, bun venit in Comunitate!!!

Aplicatia Orange Tv Go o poti descarca pe telefon, dar trebuie sa te loghezi cu datele contului de My Orange si sa fii abonat Orange, deci nu cred ca se poate sa accesezi Orange Tv Go, fiind din alta retea.

Detalii despre Orange TV Go ai aici: https://www.orange.ro/tv/tv-go/

Pe telefonul cu cartela Orange fuctioneaza pe un altul dupa c'è introduc datele imi spune Ca sunt gresite 

Altul care nu e Orange? Cum am mai scris, trebuie sa fii abonat Orange, mai ales ca esti in roaming. Intra pe pagina Orange Tv Go, pe care am postat-o, si afli mai multe detalii despre acest serviciu.

@croco29: Bun venit în Comunitate. Aplicația OrangeTV Go se poate descărca pe orice device, cu sau fără SIM de Orange în acel telefon/tabletă. Important este să ai creat un cont în MyOrange, cont asociat numărului de Orange pe care spuneai că funcționează. Cu acele date corecte te poți loga pe oricare alt dispozitiv. Mai încearcă și revino pe topic cu noi informații despre problema sesizată. Succes. 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Teoretic, poți avea acces parțial la un anumit conținut, dar nu la tot ceea ce oferă aplicația respectivă.

Detalii aici:

https://www.orange.ro/aplicatii/orange-tv-go/faq.html

 Baftă!