anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot activa HBO pe telefon?

Mary6
Începător

Buna ziua ,

am abonament de HBO  la televizor ,întrebarea mea este ,pot sa îl activez și pe telefon sau am nevoie de alt abonament ?Multumesc anticipat .

 

1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember

Salut! Trebuie să îți instalezi și pe telefon aplicația HBO max din Google play și te conectezi cu contul de client cu care ești conectata pe laptop sau tv. HBO permite conectarea de pe 5 dispozitive cu același cont din ce știu eu. In cazul in care nu te descurci, revino aici și te îndrumam noi...

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember

Salutare!

Poți îți faci cont și pe HBO max ( dacă nu ai) și bineînțeles că atâta timp cât le ai pe tv, le ai și pe telefon.

Detalii aici:

https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/hbo-max/

Deci nu îți trebuie alt abonament. 

Baftă!

arsradu
#StarMember

E acelasi cont HBO, acelasi abonament. Nu stiu sa existe niciun fel de restricii din punct de vedere al dispozitivelor de pe care te conectezi. Deci da, ar trebui sa functioneze fara probleme.

Client Orange

teacher_
#StarMember

Salut! Trebuie să îți instalezi și pe telefon aplicația HBO max din Google play și te conectezi cu contul de client cu care ești conectata pe laptop sau tv. HBO permite conectarea de pe 5 dispozitive cu același cont din ce știu eu. In cazul in care nu te descurci, revino aici și te îndrumam noi...