anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Posturile TV Discovery si Eurosport eliminate din grila din ian. 2020

BVBogdan
Explorator
Discovery-urile si Eurosport OUT din ian 2020
Buna, exista zvonuri extrem de solide ca toate posturile Discovery si Eurosport vor fi scoase din 31.12.2019.
Cei din Call Center jura ca posturile nu vor fi scoase.
Voi ce informatii aveti?
Multumesc.
PS: daca e adevarat, este cea mai mare teapa pe care am luat-o. Si tocmai de la Orange dupa 19 ani vechime. Daca va fi asa, mai rabd 2 ani si fuuuug (ma descarc si eu...)
392 Răspunsuri 392

Razvan
#StarMember
Din 1 septembrie, poate vor fi reintroduse și pe cablu la Orange TV, odată cu începerea migrării serviciilor deținute de Telekom România Comunications către Orange România SA.

Vio73
#StarMember
Vrem și National Geographic, pentru că așa ar fi corect!

FaraUnID
Campion certificat
Dat fiind faptul ca a fost lasata platforma Discovery+ https://comunitate.orange.ro/questions/2534796-discovery-lanseaza-discovery-posturile-fine-living-network-discovery-showcase-inchid-finalul-anului imi e greu sa cred ca posturile TV din cadrul grupului vor mai fi incluse in pachetele de baza, la finalul contractului pe care il au firmele de cablu. Din comunicatele Discovery: "Platforma Discovery+ va fi gazda Jocurilor Olimpice din Tokyo din 2021 in materie de streaming si singurul serviciu unde vom putea viziona fiecare minut al acestei competitii."