anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pinata Party: nu pot folosi premiul Orange Tv Go Premium

AKS
Junior
Am castigat cu Pinata Party 30 de zile in Orange Tv Go Premium, dar nu pot sa aleg din lista nr. meu de telefon Prepay. Am sunat la 300 mi-a spus sa contactez Orange din aplicatie. Am scris, am trimis sceeen shot dar nu am primit raspuns nici dupa 48+ ore.
1 Soluţie acceptată‚

Salut AKS ! Iti multumim pentru interesul acordat campaniei noastre! Bonusul mentionat este pentru abonati si este valabil o luna de la activare, in Orange TV Go. Informatii complete gasesti aici: https://www.orange.ro/pinata-party, in sectiunea "Descopera premiile".

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă nu ai primit încă răspuns, trebuie să mai aștepți până îl primești. Dacă nu, te sfătuiesc să scrii la adresa de email aplicatii@orange.com, să dai numele și prenumele asociate contului My Orange și numărul de telefon al cartelei prepay pe care dorești să ai opțiunea și sper să rezolvi. Eu am rezolvat foarte rapid acolo, când a fost vorba de aplicații! Succes!

FLo1
#StarMember
@AKS: Numărul tău prepay are activată o opțiune de minim 5€? Deși nu scrie acum, cred că Orange a (c)omis-o, întrucât la toate bonificațiile Orange pretinde opțiunea de minim 5€ activată pe cont. De exemplu, la TVGO Esențial.... se menționează acest aspect și este un pachet inferior celui premium.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Sau e doar pentru abonati.
Client Orange

Anonim
Neaplicabil
Eu sunt abonat... pur și simplu nu merge nimic activat din premiile Pinata Party... dacă la opțiunile cu internet am crezut că de vină e netul nelimitat de la abonament la opțiunea Orange TV Go nu există nici o scuză. N-am folosit decât un voucher de 10% reducere la accesorii... aveam nevoie la un moment dat de ceva... era în Orange Shop local, am făcut comandă cu ridicare din magazin și am diminuat costul final.

AKS
Junior
Da, am o optiune de 5EUR activa.

Salut AKS ! Iti multumim pentru interesul acordat campaniei noastre! Bonusul mentionat este pentru abonati si este valabil o luna de la activare, in Orange TV Go. Informatii complete gasesti aici: https://www.orange.ro/pinata-party, in sectiunea "Descopera premiile".

dada_ina
Începător

Nici  eu nu le pot folosi, am pierdut punctele.Si eu sunt utilizator prepay si am optiune activa pe cont.Cei de la Orange ar trebui sa scrie ca utlizatorii prepay nu pot folosi optiunea.De ce la oferta mai mica se poate si la premium,nu? 🤔