anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Sport se închide

Razvan
#StarMember

Începând cu 30 iunie 2024, canalele Orange Sport devin istorie. Această măsură va avea un impact asupra dvs.? Veți lua în calcul renunțarea la serviciile de televiziune disponibile prin Orange/OROC? 

110 Răspunsuri 110

crancu
Începător

Dacă este posibil renunț la serviciile Orange.

Anonim
Neaplicabil

Având în vedere că Prima Sport preia toate competițiile importante nu e mare tragedie.

Important este sa avem transmisie de calitate.

Jeorjak
Începător

Salut,da ma gandesc sa trec la alta companie.

Am primit un mesaj prin care mi se comunica ca de la 01august nu voi mai beneficia de pachetulHBO cu toate ca am contractul prin care platesc acest pachet.

Orange sport erau printre putinele canale in care puteai sa revezi timp de o saptamana ceea ce te interesa.Erau turnee care se vedeau doar aici.

Vio73
#StarMember & September Problem Solver

În unele dintre noile pachete, HBO și chiar Netflix sunt incluse.

Probabil ai un pachet mai vechi, care trebuie actualizat. Eu zic să ceri o ofertă personalizată.

Detalii despre noile pachete ai aici:

https://www.orange.ro/love/

Forensic
Începător

Când am semnat contractul le am spus că ar fi bine să prindă în grilă și DigiSport iar ei au răspuns că nu este posibil dar că au orange sport care este foarte ok cu multe emisiuni de sport și meciuri live... iată că a dispărut orange sport și nu cred că voi mai continua cu Orange pe tv!

Orice grilă cu Digi Sport este o grilă ilegală (cu excepția rețelei proprii Digi). Dacă în 15 ani încă se mai speră ca Digi să-și ofere canalele de sport către alții, înseamnă că încă mai duce gluma asta.