anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu pot derula canalele tv

Vladone83
Junior

Am făcut “upgrade” la orange tv. De atunci nu mai pot derula canalele înapoi. De exemplu casa dragonilor nu mai pot derula dacă nu ma uit luni seara . Boooo!

1 Soluţie acceptată‚

Am fost sunat de un reprezentant orange. Se pare ca această opțiune nu mai este valabilă, nici măcar contra cost…Păcat!

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Încearcă o dezinstalare / reinstalare a aplicației. Posibile rămășițe de fișiere în urma upgrade-ului. O reinstalare curată ar trebui să rezolve situația. Spor.

Solina7
Explorator

Saluti,

Poți detalia ce "upgrade" ai făcut?

Sa înțeleg că ai trecut la optiunea premium.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Ce fel de upgrade? Dacă este vorba despre Orange TV go, recomand o dezinstalare / reinstalare a aplicației, iar dacă vorbești despre canalele TV, recomand o rescanare totală a grilei tv.

Revino cu detalii!

Baftă!

Am fost sunat de un reprezentant orange. Se pare ca această opțiune nu mai este valabilă, nici măcar contra cost…Păcat!

DanielaH
Moderator

@Vladone83, s-a rezolvat situația cu canalele?

Salut. Am fost sunat de un reprezentant orange, care mi-a comunicat ca această opțiune nu mai există, nici măcar contra cost. Păcat….

Anonim
Neaplicabil

Salut,

Am observat că anumite canale nu mai permit vizionarea in reluare.

Însă din păcate nu știu dacă este o situație temporara sau permanenta.

Posibil sa fie doar o problema de moment pentru anumite canale gen hbo.

Până acum câteva zile, aveam recieverul de la fostul Telekom,preluat de Orange. Puteam derula, aveam lista de favorite, era mult mai ușor și convenabil. Aștept să fiu contactat de un operator pentru a renunța la acest “upgrade”