anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

lipsa semnal internet si tv zona berceni

tantatudor
Începător

Buna dimineata,de marti nu am semnal tv si nici internet in schimb mi se tot promite ca se va rezolva dar nu stiu cand.Este cineva din zona berceni care are aceeasi problema?

5 Răspunsuri 5

MCostel
Cunoscător

Salut,

Măcar ți-au dat informații despre problema?

In mod normal  termenul de rezolvare ar fi până la 72 de ore.

Contacteaza operatorii pentru a obține un update zilnic.

In caz contrar ceri sa fii compensat pentru lipsa serviciilor.

O zi buna!

Multumesc pentru raspuns, acelasi raspuns in fiecare zi ca se rezolva azi si azi e a 4 a zi.

Sunt anumite situații care nu depind de Orange și pot necesita mai mult timp pentru rezolvare.

De asta am întrebat dacă ți-au oferit o explicație pentru întârzierea rezolvării problemei.

Nu este normal sa nu informezi clientul.

Salut @tantatudor

Informații corecte tot de la Orange o sa primești. Daca ai nevoie de internet caută o soluție de rezerva in caz ca situația se tot prelungește. Pentru zilele de nefunctionalitate nu uita sa ceri compensări la factura. 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Și eu am avut probleme zilele trecute legate de rețeaua de fibră optică. Au fost și pene de curent de la furtună, dar au rezolvat cam in 24 de ore. Mi-au dat termen mai mare de rezolvare, dar au rezolvat mai repede!

Deci ia legătura tot cu ei, pentru că trebuie să rezolve!  Plus că tot ei sunt în măsură să te ajute și cu un termen realist. Mă gândesc că e ceva mai grav, dacă durează atât de mult.

Baftă!