anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Eroare 14 Tv canale

Florentina27
Vizitator

20241021_114127.jpg

  Buna !Ce se intampla cu tv orange ? Aveti idee ?

12 Răspunsuri 12

delfinas
#StarMember

Florentina, bun venit in Comunitate!!!

Se stie de problema, mai sunt discutii pe tema asta, pe care le poti vedea sub topicul tau.

 

MihaelaA
Community Manager
Community Manager

Salut, @Florentina27. Bine ai venit în Comunitatea Orange.

Este o situație cunoscută și colegii noștri de la departamentul tehnic fac toate demersurile necesare pentru remedierea sa într-un timp cât mai redus.

Mulțumim pentru înțelegere.

Buna ziua, intampin aceeasi problema. Se poate sa anuntati cand functioneaza. Pe mail de preferat.

Multumesc 

Exista posibilitatea rezolvării cat mai rapide? Nu este posibil așa ceva . Atâtea ore să nu funcționeze 

de toată jena

 

Buna! Degeaba e situația cunoscuta de colegii tai, dar faptic se remediază ceva? In vorbe e ușor de spus, dar real? Ceea ce faceți acum e cam furt pe fata! O reducere de factura pentru nefuncționalitate servicii de mai bine de 12 ore veți acorda sau iarăși veniți cu solicitarea de mărire de factura? Banii vreți, dar calitate oferiți? Nici la call center nu știți să răspundeți și sunt in apel de 48 minute , iar de la ora 8 de azi dimineață am deja macar 8 apeluri de 23-28 minute până acum! 

Anamaria1986
Junior

1000009196.jpg

?? canalele HD functioneaza...celelalte nu....🫤

Mattie
Vizitator

Ce se întâmplă cu serviciul TV satelit?

Mesaj eroare 14 pe toate cele 4 receivere pe care le dețin. Nu reușesc sa contactez pe nimeni de la Orange, ca să remedieze defecțiunea. Sau măcar sa obțin o explicație. Am încercat aplicația, telefonul, totul degeaba.

Rogozan
Vizitator

Buna. Am o problema de azi dimineata.

Eroare 14 Cardul nu este Autorität pt.functionarea acestui decodor.Culmea e ca receiverul il am de mult timp ,abonamentul este platit la zi,incerc sa sun la Orange ,vorbesti cu robotul.....

Stie cineva und alt Nr de telefon  pt reclamatii ?

Apropo,si e mail am scris...

Angeloro
Vizitator

sunt in aceeasi situatie 

EROARE 14

Florinax
Vizitator

La fel si la mine doua decodoare. Si fiica mea aceasi problema din alta localitate

Monica1973
Vizitator

 

La fel și mie nu stiu de ce și nimeni nu răspunde la telefon. Îmi zice ca e deschis de la 8 la 20   Este ora 16.08 și ca e închis dacă vreau sa sun la 401. 

338BF029-551A-415D-97A8-26C883E4C8DB.jpeg

DanielaH
Moderator

Salut!

Colegii ne-au confirmat că situația a fost remediată. Este în regulă și la voi? Vă rugăm să faceți un restart la echipament.