anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Canalul PRO TV nu mai functioneaza de azi pe tvgo.orange.ro

stvs
Vizitator

Ma uit in fiecare dimineata la PRO prin tvgo iar astazi am primit mesajul ca acest canal nu face parte din oferta mea.Toate celelalte canale functioneaza.Aveti idee ce e intampla?

Multumesc

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă nu ai și abonament de tv de la Orange, probabil că ai avut ceva promoțional, dacă zici că a funcționat până acum. Canalele pro, pot fi vizionate doar in aceste condiții.

Ai un topic asemănător aici:

https://comunitate.orange.ro/t5/tv/ce-pachet-imi-permite-vizualizarea-protv-hd-in-orange-tv-go/m-p/1...

Baftă! 

Am si abonament tv de la Orange de 4 ani de zile. La protv ma uit de vreun an. Nu stiu ce promotie as fii putut avea timp de atatia ani.

Merci de raspuns.

Pololică
#StarMember

Salutare!

S-a modificat ceva intre timp? Adica ai avut vreo promotie care s-a inchieiat ieri, pe 18.09?

Scuze din greseala am marcat ca solutie si vad ca nu e UNDO la asta. Nu s-a rezolvat.Nu am avut nici o promotie. Daca as fii avut ma gandesc ca ma contacta cineva. Am abonament de peste 4 ani, nu cred ca ar putea exista o promotie pe o perioada asa lunga.

Multumesc

N-am avut abonament de TV, vizionam TV Go prin prisma abonamentului de mobil si tin minte ca ProTV nu era disponibil (repet: prin abonamentul de mobil, nu de tv) si ma gandeam ca poate a fost o perioada promotionala.

Totusi, poate este o eroare temporara. Incearca mai tarziu.

Am abonament orange de 24 de ani si abonament orange tv prin satelit de 7 ani.

Razvan
#StarMember

ProTV a fost la liber prin abonamente Orange mobil. Și eu mă mai uitam la câte un meci de fotbal.