anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

Ramo_3
Junior entuziast
Cam asa ceva din pacate... De stiam ca o sa se intample asa nu faceam nici un demers la ei.... eu am facut comanda in 11 dec... stiu ca sunt care au facut in noiembrie... nu stiu ce masuri s ar putea lua...

stefan_30
Junior entuziast
Nu e posibil așa ceva..și de citit mesajele le citesc sigur numai ca habar nu au nici măcar ce e cu ei..da pai sa ofere informații la miile de precomenzi..eu vreau sa știu dacă mai aștept pana pe 1 sau nu...pan la urma urmei..mai este o săptămână..Dacă nu ajunge nici pana în feb..renunț la idee

DanielaH
Moderator
Ne pare foarte rău pentru această situație și vă înțelegem nemulțumirea. Colegii nostri ne-au comunicat că, din păcate, nu vom reuși să remediem sițuatia cererilor până la finalul lunii. Vă asigurăm că monitorizăm zilnic și facem toate eforturile necesare pentru a remedia și soluționa cererile. O să vă ținem la curent în funcție de noutățile pe care le primim. Mulțumim mult pentru înțelegere.

julisss_
Junior
Ieri am primit telefonul (iPhone 12 Pro Max, Pacific blue, 256 gb | am dat comanda direct in magazin pe data de 18.11).

george212
Explorator
Felicitari! tot pe 18 am comandat si eu prin consultant un amarat de pro normal...

BogdanAk
Junior entuziast
Inseamna ca au mai venit si mai vin transporturi de la apple daca a-ti mai primit. Cine stie daca pe iphone 12 pro paciffic blue e cerere mare?

george212
Explorator
Eu am specificat si aici si consultantului ca accept si graphite numai sa vina ceva :))

BogdanAk
Junior entuziast
@George212, nu conteaza ca ai optat pt 2 variante, cand ti-a facut precomanda ti-a trecut o singura culoare asa ca daca cealalta vine mai repede nu ti-o pune, nu isi da nimeni interesul sa tina cont de treaba asta, asa merg lucrurile in Romania, ce scrie in fisa aia se livreaza.

Tudor_13
Junior entuziast
Daca mi-a fost anulata comanda ca au trecut 30 de zile si dupa am primit mesaj de la orange ca precomanda a fost prelungita cu inca 30 de zile si mai tarziu primesc mesaj "comanda dumneavoastra este in procesare" inseamna ca il voi primi zilele astea sau?

FLo1
#StarMember
@Tudor_13: inseamna ca Orange, ca un bun comerciant, intrucat nu produce el acest telefon, va astepta pana cand se va mai ieftini si abia apoi il va cumpara pentru revanzare. Cu cat mai tarziu cu atat mai profitabil "biznisul": voi l-ati platit deja, deci diferenta ramane in buzunarul retelei numarul 1.

BogdanAk
Junior entuziast
urata situatie orice ar fii, de rasul curcilor

AntoMD0
Junior entuziast
Am văzut că în seara asta au fost în stoc iphone 12 pro max si iphone 12 pro,ati refăcut stocurile? cum e posibil să fie în stoc pe site ,puțin timp ce e drept, dar noi să nu avem telefoanele comandate de săptămâni bune

BogdanAk
Junior entuziast
@AntoMd0 ce culori si ce capacitati ne poti spune?

AntoMD0
Junior entuziast
Sigur,12 pro max 256 Gold si 12 pro 256 graphite

AntoMD0
Junior entuziast
Au disparut foarte repede din stoc