anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când vor ajunge la cumpărători iPhone 12 Pro Max achiziționate prin precomandă?

Anesdor
Junior
Vor ajunge in data de 13 sau pt ca ziua coincide cu Black Friday or sa mai întârzie o saptamana?
377 Răspunsuri 377

messeriasu
Junior entuziast
Mulțumim și asteptam emailul.

alex_a_
Junior entuziast
Multumim pentru imiplicare, asteptam.

Festinalente1
Junior
Multumim. Si eu astept

Elena_34
Junior entuziast
multumim si eu astept mailul

Irina98
Junior
Multumim! Si eu astept mail-ul

DanielaH
Moderator
Salut tuturor! Am trimis mesaje private către @messeriasu, @Irina98, @Elena_34, @Catta, @Festinalente1, @alex a. și @paduu15. În caz că am "ratat" pe cineva, vă rog să-mi spuneți și îmi cer scuze. Vom reveni, tot în mesaj privat, după verificare, când vom avea informații.

bogdancip
Junior
Si eu am precomandat pe 6.11 si nu am primit nimic. Astept sa fiu contactat

Razvan
#StarMember
Poate din cauza Covidului, transportul se face cu dificultate și de aici probleme cu livrarea comenzilor. Poate totuși, în zilele următoare se va debloca situația.

DanielaH
Moderator
@bogdancip, scuze! Ți-am trimis acum și ție un e-mail și aștept răspunsul tău. Mulțumesc.

Dragos_12
Începător
Bună ziua! Aș dori și eu un contact pt. a afla un status al comenzii, vă rog. Mulțumesc!

Anakin
Junior
Buna ziua. Si eu as dori sa stiu, va rog.

Zamfira_Felicia
Începător
Buna ziua! Stiti cumva când apare in stoc iPhone 12 pro? Dacă efectuez o precomandă zilele acestea este posibil sa ajungă pana la Crăciun ?

Salut, Zamfira Felicia! Am verificat si telefoanele Iphone 12 Pro se afla in acest moment in stoc in magazinul online. Uite, poti verifica aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane?sort=Score&from=0&size=12&q=iphone%2012%20pro Livrarea se face in aproximativ 10 zile lucratoare de la plasarea comenzii in magazinul online.

Zamfira_Felicia
Începător
M-ar interesa cel de 128gb care imi apare indisponibil

Posibil ca in urmatoarele 10 zile sa primim noi unitati pentru modelul acesta. Poti sa folosesti butonul "anunta-ma cand revine" pentru a afla - printre primii - cand se va face aprovizionarea cu noul stoc.