anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sharing is caring!

Anca07
#StarMember
As vrea sa fie adaugata o sectiune in care fiecare membru sa poata posta diverse premii castigate la orange, sau diverse telefoane pe care le-a avut la testat, sau orice situatie legata de orange in care clientul a avut de castigat. Ce spuneti?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Multumim pentru sugestie! Pentru inceput puteti posta in categoria "Despre Comunitate"/ subcateoria "Altele". In masura in care vom constata ca sunt multe postari de acest gen, vom putea crea o noua categorie in care sa mutam ulterior toate topicurile deschise.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Ascary
Campion certificat
Da,interesanta propunere și cred că și utilă. Mai propusesem cineva și o pagină de chat. Să vedem și părerea administratorilor.

DanielaH
Moderator
Multumim pentru sugestie! Pentru inceput puteti posta in categoria "Despre Comunitate"/ subcateoria "Altele". In masura in care vom constata ca sunt multe postari de acest gen, vom putea crea o noua categorie in care sa mutam ulterior toate topicurile deschise.

Laura_cio
Senior
Ni se cere feedback-ul tot timpul, iar la testări de telefoane, putem sa dam review. Nu văd o necesitate in acest moment.

Vio73
#StarMember
Și mie mi se pare extrem de interesantă ideea. Mulțumim pentru sugestie!

Alex_G_
Cunoscător
Foarte interesantă propunerea ta, ar fi minunat sa existe aceasta secțiune. In felul acesta putem vedea și noi cum ne putem implica mai mult și ce beneficii am putea sa mai avem.

Jay
Campion certificat
Cred ca este o idee interesanta.. Ar arata ca premiile sunt "pe bune" si ca orice este posibil..

Vio73
#StarMember
La testat eu am avut Huawei P 30 pro și Huawei Honor 8 X. Primul e super telefon. Și al doilea e ok, dar nu e nici pe sfert față de primul.

Miha_Z
#StarMember
Este deja o intrebare despre premiile castigate la Orange si putem adauga si acolo raspunsuri noastre.