anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce alte noi tehnologii v-ați mai dori de la Orange în perioada următoare?

Vio73
#StarMember
Detalii despre ce v-ați dori!
11 Răspunsuri 11

Razvan
#StarMember
Tehnologia E-sim sa fie disponibila și pe Android pe telefoanele Samsung și Huawei.

Ascary
Campion certificat
Tehnologia 5G cu tot ce implica aceasta.

FaraUnID
Campion certificat
Ca si tehnologie nou, clar discutam despre implementarea 5G la nivel national. e-SIM nu este un concept nou pe piata. Daca nu ma insel eu, telefoanele Zapp se inregistrau in retea intr-un mod asemanator, neavand SIM fizic in ele.

Jay
Campion certificat
Tehnologii noi, momentan nu, cred ca ar fi bine, sa fie multumita toata lumea, sa se puna la punct acoperiea 4G..

Laura_cio
Senior
Pe lângă conectivitatea 5G care este in faza incipienta, se vorbește despre “Internetul tuturor corpurilor”, acele dispozitive de monitorizare care sunt din ce in ce mai apropiate de corpul uman.

Neaplicabil
Momentan nu imi doresc nimic, am tot ce vreau si ce imi trebuie. Daca chiar ar fi un mic pitic asa... As zice 3CA in loc de actualul 2CA.

Miha_Z
#StarMember
Eu nu-mi doresc 5G din cauza efectelor ei negative. 😞

Ascary
Campion certificat
Ai dreptate să fii temătoare. Daca va fi dăunătoare nu cred că se va implementa. Îmi aduc aminte de muncitorii agricoli care s-au speriat când au văzut că se ara campurile cu tractoarele. Credeau că pâinea va mirosi a motorina 🙂

Amelie
Explorator
Plăți prin Orange Pay NFC cu Samsung Galaxy Watch

Ascary
Campion certificat
Da, Amelie, fix asta îmi doresc și eu, însă tine doar de Orange sau și de Samsung?

Levăntáj
Începător
Se află din câte știu pe deviceurile Apple ceva numit Visual Voicemail. Acesta ne-ar ajuta să ne ascultăm mesajele din căsuța vocală fără să sunăm la 555. (Aici este situl Apple despre acest feature: https://support.apple.com/en-us/HT201436)