anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se poate plăti factura la Hidroelectrica prin Orange Money?

Musicallro
Junior entuziast
Se poate plăti factura la Hidroelectrica prin Orange Money?
A scanat cineva codul de bare de pe factura Hidroelectrica și a plătit?
În lista de furnizori Hidroelectrica nu apare, și nu se poate plăti curentul.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut, Musicallro! Din păcate, factura către Hidroelectrica nu poate fi plătită momentan din aplicația Orange Money. Din secțiunea "Plăți-Furnizori" poți plăti doar factura furnizorilor existenți în listă. Îți mulțumim pentru feedback-ul oferit și te asigurăm că l-am preluat și transmis colegilor noștri.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu are și un cont? Virezi direct din contul tău Orange Money in contul lor, dacă nu există altă variantă. Dar când dai pe ,,plată furnizori" și selectezi ceva, sus de tot apare ,,Scanează o factură". Deci ai variantă de scanare! Nu știu și dacă funcționează în cazul de față, dar prin transfer din contul tău în contul lor, funcționează sigur. Succes!

Razvan
#StarMember
Prin aplicația Orange Money nu se poate plăti factura, ci doar prin transfer bancar, prin OP în contul BCR menționat pe factură. Factura Hidroelectrica se mai poate plăti prin aplicațiile George by BCR, NEO și Pago by BT.

DanielaH
Moderator
Salut, Musicallro! Din păcate, factura către Hidroelectrica nu poate fi plătită momentan din aplicația Orange Money. Din secțiunea "Plăți-Furnizori" poți plăti doar factura furnizorilor existenți în listă. Îți mulțumim pentru feedback-ul oferit și te asigurăm că l-am preluat și transmis colegilor noștri.

Musicallro
Junior entuziast
Poate pe viitor vor introduce colegii de la Orange si plata catre acest furnizor de energie electrica.

Vio73
#StarMember
Eu plătesc prin transfer bancar (fara comision) orice factură sau alte cheltuieli pe care nu le pot face direct. De exemplu, apa caldă (și căldură iarna) la Termocalor Pitești eu le plătesc virând sumele în contul lor. Există un cont pe factură, iar prin Orange Money nu ți se ia niciun comision.