anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Alimentare card Orange Money la sucursale

DanEugen72
Junior entuziast

 Se poate alimenta , acum după migrare cardul OM de la sucursalele Alpha Bank, evident fără vreun comision ? Am văzut ca încă se poate din Shop sau magazine partener, ceeea ce mi se pare firesc. Logic ar fi să se poate și de la Alpha Bank.

1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Salut din nou!

Acest transfer către Alpha Bank nu implică nicio modificare a produselor, serviciilor și condițiilor comerciale actuale. Deci cardul Orange Money nu se poate alimenta de la sucursalele Alpha Bank.

Costurile pentru detinerea unui cont/ debit card/ credit card Orange Money sunt 0. Nu sunt taxe de administrare sau comisioane.

Vizualizare soluţie în postul original

24 Răspunsuri 24

Mă amuzi …

DanEugen72
Junior entuziast

"Prietene", ori eu am înțeles greșit rostul comunității Orange,  ori tu, asta e clar. Pe această cale,  peste 90% din probleme se pot rezolva prin apel la 300 sau o vizită în magazinele Orange. Hai sa mergem toți în magazine și sa sunam la 300 și nu mai întrebam nimic aici. Dacă întrebările îți par deranjante,sau sub nivelul tău intelectual si de cunoștințe,  iarta-ne, noi ăștia mai neștiutori,  ne mai documentam si altfel

Anonim
Neaplicabil

Interesant

Rapid și la subiect

Bravo.

Și eu sunt curios. Poate ne ajută Orange Assistant sau un Moderator. 

N-ar fi rău

DanielaH
Moderator

Vă rog să încercăm să nu ne abatem de la subiectul propus de DanEugen și să rămânem într-o notă prietenoasă, pozitivă și fără atac la persoană. În caz contrar ne vom vedea nevoiți să închidem topicul. Vă mulțumim.

@DanEugen72, vom ruga mâine Orange Assistant să ne ajute cu un răspuns.

Ok, urmăresc cu interes. Mulțumesc

FLo1
#StarMember

@DanEugen72: Bănuiesc că nu se pune problema de a fi client AlphaBank, ci  doar client OM. Pentru că nu era problemă dacă erai client AlphaBank. Pe de altă parte, personal, în contextul oficializării preluării, aș întreba direct pe cei de la AlphaBank pentru un răspuns în acest sens. Știu când BT a preluat Voksbank sau Bancpost, în curând și OTP.... cardurile (până la expirare) au putut fi gestionate și în cadrul BT. Succes.

Jay
Campion certificat

Salut!

Eu sunt mai mult fan mesaje decat apeluri.. pentru ca nu pot sta cu telefonul la ureche pana mi se raspunde, mai am si alte treburi, insa chiar daca dureaza mai mult pana primesc raspuns, prefer sa dau mesaj, mai ales cand nu arde nicaieri sa aflu raspunsul urgent.. de obicei, scriu pe mesageria OM.. de cand am contul OM, la inceput am facut virament, apoi, cand am vazut ca alimentarea direct cu cardul se face instant, nu am mai folosit nicio alta varianta.. daca as vrea sa aflu raspunsul care te intereseaza pe tine, as scrie pe mesageria OM.. conform istoricului, cel mai probabil as primi raspuns a doua zi, dar, dupa cum ziceam, nu-i o urgenta.. 🙂

P.S. Nu stiu daca mai exista vreo banca sa nu perceapa comision la depunere.. insa, la fel de bine, este posibil sa nu-si fi definitivat nici Alpha conditiile.. dar, un raspuns trebuie sa dea, oricare ar fi el..

DanielaH
Moderator

Salut din nou!

Acest transfer către Alpha Bank nu implică nicio modificare a produselor, serviciilor și condițiilor comerciale actuale. Deci cardul Orange Money nu se poate alimenta de la sucursalele Alpha Bank.

Costurile pentru detinerea unui cont/ debit card/ credit card Orange Money sunt 0. Nu sunt taxe de administrare sau comisioane.