anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Date roaming valabile doar 3 zile ?!?!?!

Alex_T
Junior entuziast
Tocmai ( acum 1h ) am incarcat cu o extraoptiune de 12€ ( care a costat 71.x Ron - desi € era mentionat la cursul de 5.0x Ron, deci trebuia sa fie cu cel putin 10 Ron mai putin) pentru a putea beneficia de roaming in Grecia, unde voi pleca in data de 10, iar in aplicatie imi apar datele ca fiind valabile doar pana la data de 10 iunie. Sunt corecte aceste informatii ? Daca este intradevar corect, cum se face ca aceasta valabilitate de 3 zile nu este mentionata nicaieri ?! Multumesc frumos
17 Răspunsuri 17

Salut, Alex T, Am verificat resursele optiunii nou reincarcate de tine. Limita de date in roaming SEE aferenta noii reincarcari, de 9.6 GB, este valabila pana la data de 8 iulie (ora 00:00). Dintr-o eroare tehnica iti este afisata o alta data (a valabilitatii optiunii anterioare). Iti cerem scuze pentru aceste neplaceri. Am trimis colegilor nostri aceasta sesizare pentru corectarea datei pana la care noile resurse sunt valabile. Iti multumim pentru ca ne-ai atras atentia!

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Deci e exact cum am zis. :D Orange Assistant, mersi frumos pentru confirmare, si pentru raspunsul rapid. Alex, acum poti sa stai linistit si sa iti vezi de treaba, in roaming. Doar semnal sa ai. 🙂
Client Orange

Alex_T
Junior entuziast
Ideal, fix ce doream sa aud (citesc). Multumesc @Orange Assistant pentru confirmare si @tuturor celorlalti inca o data pentru implicare si interes. Sper cu aceasta ocazie sa va fi ajutat in descoperirea si rectificarea unui bug vizual in app de asemenea, sau macar sa fie informativ daca/pentru cine se mai regaseste in situatia mea. @arsradu sper ca si vremea sa fie de vis si munca usoara totodata :) Multumesc tuturor again, much appreciated. Voi incerca sa ajut si eu la randul meu pe cat posibil in viitor in masura cunostintelor. Toate cele bune, Alex T. P.S. voi confirma cele mai sus mentionate in weekendul ce urmeaza, eventual dupa data fatidica de 10 iunie 🙂