anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Am incarcat cu opțiunea 5 euro si nu am primit bonusul de net

Gianni27
Junior
Bună! Am incarcat numărul cu opțiunea 5 euro si nu am primit bonusul de net. DE CE?
9 Răspunsuri 9

delfinas
#StarMember
Gianni27, bun venit in Comunitate!!! La ce bonus te referi?

Gianni27
Junior
Bonusul de net. 50 gb

delfinas
#StarMember
Ai reincarcat recent?

Gianni27
Junior
Da, de 2 zile

delfinas
#StarMember
"Primești automat 10 GB bonus pentru fiecare 1 € credit reîncărcat. Bonusul se acordă exclusiv pentru reîncărcările cu credit sau cu o opțiune PrePay. Bonusul nu se acordă la activările de opţiuni din creditul existent în cont sau pentru creditul obƫinut prin opƫiunea Transfer Credit. Bonusul se alocă utilizatorilor PrePay care primesc ȋn perioada campaniei o opƫiune cadou sau pentru reȋncărcările de pe un abonament Orange prin orice metodă de reȋncărcare. Poți verifica resursele disponibile în aplicația My Orange sau prin apel la 333." Mai poti primi un bonus de 10 GB pt primele 3 felicitari trimise "către numere de telefon PrePay diferite sau către un abonat Orange cu abonament din oferta curentă pentru persoane fizice, primiți fiecare până la 30 GB bonus în fiecare etapă a campaniei, respectiv câte 10 GB pentru fiecare felicitare trimisă sau primită. Trimiterea de felicitări poate fi făcută în 3 perioade: 02 - 08.12.2021, 22 - 28.12.2021 și 30.12.2021 - 07.01.2022. Bonusul se alocă numai atunci când expeditorul felicitării este un număr Orange PrePay iar felicitările sunt trimise între combinaƫii unice de numere destinatar-expeditor. Clienții PrePay pot folosi bonusul naƫional împreună cu o opțiune de minimum 5 euro credit activă, iar în roaming cu o opțiune de minimum 10 euro credit în limita de date în roaming SEE a a opțiunii active. Bonusul este valabil 30 de zile de la momentul acordării și este primul în ordinea de consum, înaintea beneficiilor din opțiune." DETALII: https://www.orange.ro/prepay/cadouriprepay/

Gianni27
Junior
Conditiile au fost îndeplinite. Nu e prima dată cand incarc optiunea de 5.

delfinas
#StarMember
Ai incercat sa inchizi si sa redeschizi telefonul? Daca nici asa nu merge, mai ai o zi rabdare, poate e un blocaj in retea. Vineri au fost niste probleme in reteaua prepay. Daca nici luni nu primesti bonusul, intra pe chatul My Orange si intreaba acolo.

DanielaH
Moderator
@Gianni27, s-a rezolvat problema cu bonusul de Internet? Te așteptăm să revii cu detalii. Mulțumim.

Gianni27
Junior
S-a rezolvat cumva... Eroare Orange cu scuze de rigoare.