anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot trimite MMS de pa cartela prepay 0 € credit?

Robert95
Junior

Salut! Daca primesc o cartelă prepay noua cu 0€ Credit sau merg intr-un magazin de colt unde o pot lua de acolo gratuit, tot 0€ credit, am inteles ca daca o incarc, creditul nu-l pot folosi pentru a trimite mesaje multimedia, adica cum scrie aici:

"Creditul inclus pe cartelele primite gratuit nu poate fi utilizat pentru a apela şi trimite SMS-uri sau mesaje multimedia către numere cu tarif special".

Intrebarea mea este, de la a-2a reincarcare pot trimite mesaje multimedia sau sms-uri in baza creditului pe care-l bag pe cartela??? Multumesc!

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Robert95: Doar prima încărcare are acele restricții. La fel este și cu creditul de pe SIM-urile cu număr și credit nou activate. Cu creditul reîncărcat ulterior poți face ce dorești. Nu este condiționat de o anume activare sau utilizare al acestuia.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Cred ca da. Nu vad de ce nu. Din cate inteleg eu, conditia se aplica numerelor cu tarif special (numerele scurte in general). Nu pentru numerele altor persoane.

Client Orange

Mulțumesc!👍

FLo1
#StarMember

@Robert95: Doar prima încărcare are acele restricții. La fel este și cu creditul de pe SIM-urile cu număr și credit nou activate. Cu creditul reîncărcat ulterior poți face ce dorești. Nu este condiționat de o anume activare sau utilizare al acestuia.

Mulțumesc!

Pentru puțin. 😉