anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot sa reincarc de pe abonament un nr de pe alta retea?

Mihaela7
Începător

Buna! Exista posibilitatea din aplicatie sa reincarc de pe ab. un nr de cartela de pe alta retea?

1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember

Mihaela, bun venit in Comunitate!!!

Răspunsul e simplu: daca aplicația e My Orange, poți reîncărca doar un prepay din Orange.

Daca vrei sa încarci o cartelă din altă rețea, intri pe site-ul acelei rețele și poți plăti cu cardul pentru un cod de reîncărcare sau direct un număr din acea rețea. La Vodafone știu că se poate și fără să ai cont la ei.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Buna Mihaela!

Daca nu cumva numarul e portat in Orange, tind sa cred ca nu. Dar poti incerca, binenteles.

Client Orange

Pololică
#StarMember

Bună! 

Reincarcarile cu plata la factura (adică de pe abonament) se fac doar la cartele din rețea (Orange - Orange, Telekom - Telekom, Vodafone - Vodafone), nu și intercalat. 

delfinas
#StarMember

Mihaela, bun venit in Comunitate!!!

Răspunsul e simplu: daca aplicația e My Orange, poți reîncărca doar un prepay din Orange.

Daca vrei sa încarci o cartelă din altă rețea, intri pe site-ul acelei rețele și poți plăti cu cardul pentru un cod de reîncărcare sau direct un număr din acea rețea. La Vodafone știu că se poate și fără să ai cont la ei.

FLo1
#StarMember

@Mihaela7: Ți s-a răspuns aici, fără să răspunzi. Dublarea topicurilor (întrebărilor) nu este scopul acestei Comunități. Succes.