anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Optiunea de 12 euro expira mai repede decat era specificat in descriere?

Nophie
Junior

Buna ziua, 

Am reincarcat cartela cu optiunea de 12 euro credit 7 zile in urma si se presupune sa fie valabila 21 de zile, insa astazi am primit mesaj ca aceasta optiune va expira maine?! 

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Cel mai probabil nu e aceeasi optiune. 

Poti verifica lucrul asta din aplicatia My Orange, sectiunea Altele > Tarife si Optiuni > Optiuni Active (sectiunea de sus).

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Pololică
#StarMember

Salutare!

Mai ai si alte optiuni active? Poti sa ne pui un Screen Shot (captura de ecran) a mesajului primit?

Hei!:) din cate stiu si vazut in istoric, aceasta este singura optiune activa. Multumesc!

 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Cel mai probabil nu e aceeasi optiune. 

Poti verifica lucrul asta din aplicatia My Orange, sectiunea Altele > Tarife si Optiuni > Optiuni Active (sectiunea de sus).

Client Orange

Multumesc mult!

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă ai primit acest mesaj, trebuie să le scrii prin Chat Djingo sau să-i suni la 300, pentru a clarifica problema. Din păcate, noi cei din Comunitatea Orange suntem în mare parte tot clienți și nu te putem ajuta decât cu sfaturi.

Baftă multă!

Razvan
#StarMember

Salutare! Probabil iti expiră optiunea deținută anterior, inainte de reîncărcarea cu optiunea de 12 euro. 

Buna Razvan! Intr-adevar, dupa ce am verificat in cont am ajuns la concluzia ca probabil aceea expira defapt. Multumesc pentru mesaj!:)

Razvan
#StarMember

Și eu îți mulțumesc! 😊🤗