anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Optiune 12 euro - imi spune ca nu am minunte

Ilucian
Începător

Am activat optiunea pe 18 februarie si imi spune ca nu am minunte … si ele sunt nelimitate in retea !

1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember

Salut! @Ilucian , cred că opțiunea ta a expirat. Opțiunea de 12 euro este valabilă doar 21 de zile, nu 30 de zile ca celelalte. Atașez screen shot. Verifica în aplicația My Orange valabilitatea resurselor tale...

Screenshot_20230312_231103.jpg

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

FLo1
#StarMember

@Ilucian: Bun venit în Comunitate. Înțeleg că ai activat opțiunea de 12 euro cu minute, SMS și net. Poți să atașezi captură de ecran (sceen-shot) după mesajul de încărcare / cronos? Astfel se poate vedea și ce anume ai activat și când sau cât mai ai valabilitatea resurselor. Te așteptăm cu detalii. 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Alte resurse sunt prezente (sms sau internet de exemplu)? E o problema doar cu minutele? Unde anume iti afiseaza ca nu ai minute?

Client Orange

teacher_
#StarMember

Salut! @Ilucian , cred că opțiunea ta a expirat. Opțiunea de 12 euro este valabilă doar 21 de zile, nu 30 de zile ca celelalte. Atașez screen shot. Verifica în aplicația My Orange valabilitatea resurselor tale...

Screenshot_20230312_231103.jpg

Conform calculelor: 18 februarie + 21 zile = 11 martie...

On topic: SMS-ul de activare nu zice cate zile de valabilitate (sau pana la ce data)?

DanielaH
Moderator

@Ilucian, te așteptăm în continuare să revii cu mai multe detalii. Mulțumim.