anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Lista apeluri efectuate

Daniel90M
Începător

Salutare . Ma interesează dacă pot vedea lista de apeluri efectuate cele recepționate și nerecepționate (gen bip, apeluri la care nu sa răspuns). Multumesc.

1 Soluţie acceptată‚

Pololică
#StarMember

Doar apelurile taxate (cu minute incluse sau cu bani) apar înregistrate de operator (oricare ar fi acel operator). 

Tot ce nu implica taxare, nu va apărea nicăieri în afara celor doua telefoane implicate (cel care suna, și cel care recepționează). 

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

delfinas
#StarMember

Daniel, bun venit in Comunitate!!!

Pe cele primite și cele ratate  le poți vedea doar in istoricul telefonului.

In desfășurătorul de la Orange poți vedea doar apelurile efectuate, nu și pe cele primite și ratate.

Pe mine ma interesează cele inițiate de mine și cel pe care l-am sunat nu a răspuns dacă apare asta undeva in afara de lista din istoricul telefonului 

Cele inițiate de tine apar in desfășurătorul din My Orange sau de pe factura Orange.

Ai aici detalii: https://comunitate.orange.ro/t5/abonament/cum-pot-vedea-apelurile-detailiate/m-p/95168

Acolo apar doar cele  recepționate de cel Care l-am sunat pe mine ma interesa și cele la care nu sau răspuns( gen Bipuri)

In Detalii convorbiri din My Orange apar și apelurile la care nu ți s-a răspuns, la durata convorbirii fiind 00:00.

LE   Am greșit aici, m-am uitat în lista mea de convorbiri și nu apare niciuna ratată, cu 00:00. Îmi cer scuze pentru informația eronată, dar eram convinsă că apar și apelurile la care nu s-a răspuns.

Deci unica variantă de a dovedi că ai apelat și nu ți s-a răspuns este in istoricul apelurilor din telefonul tau.

 

@Daniel90M: Un apel pentru a apărea în desfășurător este necesar să fie mai mult decât un "beep", adică ori îți răspunde persoana apelată, mesageria sau un robot. Doar un simplu beep nu va fi înregistrat. 

Revino pentru alte detalii. 

Pololică
#StarMember

Doar apelurile taxate (cu minute incluse sau cu bani) apar înregistrate de operator (oricare ar fi acel operator). 

Tot ce nu implica taxare, nu va apărea nicăieri în afara celor doua telefoane implicate (cel care suna, și cel care recepționează).