anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu pot plati cu cardul

Anamaria1986
Junior

Nu pot plati cu cardul factura pt televizor....imi apare:"invalid request 68"🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️???

 

1 Soluţie acceptată‚

@Anamaria1986: Încearcă mai târziu sau mâine. Posibil să fie o problemă în aplicație sau de sincronizare cu contul. Sau încearcă de pe varianta desktop.

Vizualizare soluţie în postul original

15 Răspunsuri 15

delfinas
#StarMember

Anamaria, bun venit in Comunitate!!!

Cum încerci să faci plata, prin ce aplicație și cu ce card? Poți pune un printscreen?

Prin aplicatia my orange fix...cu cardul visa

@Anamaria1986MyOrange Fix e istorie. Acum există doar aplicația MyOrange, atât pentru servicii mobile cât și cele fixe, atât de la Orange cât și pentru clienții preluați din Telekom. Dezinstalezi MyOrange Fix și instalezi MyOrange , după care te loghezi cu aceleași date de autentificare. Găsești detalii aici. Succes.

Da am descarcat My orange ....si la fel

Salutare!

Ai încercat să te loghezi cu ce o făceai și în My Orange Fix?

Dap

Cu numărul de telefon, cu username sau cu adresa de email? Cred că doar cea fin urmă variantă e valabilă, altfel, din păcate trebuie să-ți creezi cont nou în MyOrange.

Cu email...am intrat in contul vechi...aplicatia e ok doar ca nu.pot plati...am sa mai incerc

@Anamaria1986: Încearcă mai târziu sau mâine. Posibil să fie o problemă în aplicație sau de sincronizare cu contul. Sau încearcă de pe varianta desktop.

Ok multumesc😊

@Anamaria1986: Cu drag. Revino pe topic să ne spui dacă ai reușit să faci plata. 

Numai bine.

Poți încerca și din acest link, introducând datele tale:

https://fix.orange.ro/myaccount/plati-online/plateste-factura-altcuiva/

Ok.multumesc

Bună. Ai reușit până la urma și dacă da, cum? Mulțumesc!!!