anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu pot plati cu cardul

Anamaria1986
Junior

Nu pot plati cu cardul factura pt televizor....imi apare:"invalid request 68"🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️???

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
Campion certificat

@Anamaria1986: Încearcă mai târziu sau mâine. Posibil să fie o problemă în aplicație sau de sincronizare cu contul. Sau încearcă de pe varianta desktop.

Vizualizare soluţie în postul original

15 Răspunsuri 15

delfinas
Campion

Anamaria, bun venit in Comunitate!!!

Cum încerci să faci plata, prin ce aplicație și cu ce card? Poți pune un printscreen?

Prin aplicatia my orange fix...cu cardul visa

FLo1
Campion certificat

@Anamaria1986MyOrange Fix e istorie. Acum există doar aplicația MyOrange, atât pentru servicii mobile cât și cele fixe, atât de la Orange cât și pentru clienții preluați din Telekom. Dezinstalezi MyOrange Fix și instalezi MyOrange , după care te loghezi cu aceleași date de autentificare. Găsești detalii aici. Succes.

Da am descarcat My orange ....si la fel

Vio73
Campion certificat

Salutare!

Ai încercat să te loghezi cu ce o făceai și în My Orange Fix?

Dap

FLo1
Campion certificat

Cu numărul de telefon, cu username sau cu adresa de email? Cred că doar cea fin urmă variantă e valabilă, altfel, din păcate trebuie să-ți creezi cont nou în MyOrange.

Cu email...am intrat in contul vechi...aplicatia e ok doar ca nu.pot plati...am sa mai incerc

FLo1
Campion certificat

@Anamaria1986: Încearcă mai târziu sau mâine. Posibil să fie o problemă în aplicație sau de sincronizare cu contul. Sau încearcă de pe varianta desktop.

Ok multumesc😊

FLo1
Campion certificat

@Anamaria1986: Cu drag. Revino pe topic să ne spui dacă ai reușit să faci plata. 

Numai bine.

Vio73
Campion certificat

Poți încerca și din acest link, introducând datele tale:

https://fix.orange.ro/myaccount/plati-online/plateste-factura-altcuiva/

Ok.multumesc

Bună. Ai reușit până la urma și dacă da, cum? Mulțumesc!!!