anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot schimba limita de tranzacții? Eu am doar credit 30 euro și nu lasă să cumpăr o aplicatie.

Leonard22
Începător
Vreau sa nu am limita sau sa am mai mare
1 Soluţie acceptată‚

Trixen_old
Cunoscător
Salut Leonard22, Daca te referi la plata aplicatiilor din Store folosind numarul de telefon mobil, limita este de 70 lei + TVA pentru fiecare tranzactie si 225 lei + TVA pe luna. Tin minte ca m-am lovit de o problema similara acum cativa ani si nu am putut mari limita, astfel incat am platit cu cardul...

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
Leonard, bun venit in Comunitate!!! Numărul maxim de tranzacții/ zi pentru plătile efectuate online cu cardul de credit Orange Money este 15. "Această limită nu poate fi majorată nici din aplicație, nici de către colegii noștri pentru că momentan este maximul pe care îl permite acest produs. Majorarea se poate face doar de la 10 la 15 tranzacții accesând secțiunea "Cardurile mele/ Setări tranzacții și limite"." DETALII: https://comunitate.orange.ro/questions/2882619-modificare-numar-tranzactii-card-credit-orange-money

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Salut. Vorbim de Orange Money sau credit de pe cont? Ce se intampla cand vrei sa cumperi o aplicatie? Primesti vreo eroare? Daca da, ce eroare?
Client Orange

FLo1
#StarMember
@Radu: nu este despre OM, este despre credit existent. Dar cred că există o limită în achiziția din credit, adică nu poți să plătești sume mari. Pentru acestea s-a inventat cardul.

Trixen_old
Cunoscător
Salut Leonard22, Daca te referi la plata aplicatiilor din Store folosind numarul de telefon mobil, limita este de 70 lei + TVA pentru fiecare tranzactie si 225 lei + TVA pe luna. Tin minte ca m-am lovit de o problema similara acum cativa ani si nu am putut mari limita, astfel incat am platit cu cardul...