anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot sa scap de sms-urile promoționale de la Orange?

daro
Junior
Tot primesc mesaje nedorite de la Orange cu diverse promoții. Cum as putea scăpa de ele? Devine agasant.
1 Soluţie acceptată‚

svetalex
Maestru
Salut! Intră pe web în contul tău, accesează din meniul vertical din partea stângă „Setări cont”, apoi accesează sectiunea „preferințele mele”. În pagina care se va deschide poți bifa/debifa opțiunile pe care le dorești

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

svetalex
Maestru
Salut! Intră pe web în contul tău, accesează din meniul vertical din partea stângă „Setări cont”, apoi accesează sectiunea „preferințele mele”. În pagina care se va deschide poți bifa/debifa opțiunile pe care le dorești

Neaplicabil
Din preferințele mele. Poți bifa absolut toate genurile de mesaje promo și oferte Orange .

daro
Junior
Am uitat sa menționez ca sunt pe Prepay. Nu am opțiunea 'Preferințele mele' în 'Setări cont'. Apare un mesaj ca versiunea noua nu este gata și dacă merg la versiunea veche nu apare nimic interesant. Sunteți cumva pe abonament?

daro
Junior
Am intrat de pe desktop și am găsit opțiunile respective. Mulțumesc pentru ajutor. Sugestie la Orange sa facă aceste optiuni disponibile și în versiunea mobile și în aplicație în semn de respect fata de clienți.

DanielaH
Moderator
@daro, mulțumim pentru sugestie! O vom transmite mai departe colegilor noștri. Te mai așteptăm.